بزرگترین رویداد صنایع غذایی کشور، ایران اگروفود 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد

نمایشگاه ایران اگروفود 1403
رسانه ارسطو – به گزارش پایگاه نمایشگاهی ارسطو به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی اگروفود در حوزه کشاورزی، صنایع غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته، امروز با حضور مهدی ضیغمی، رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران و احمدرضا علائی طباطبائی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
ارسطو دیزاین در این نمایشگاه طراحی و ساخت 6 غرفه از برترین برندهای غذایی کشور را بر عهده داشت که از بین آنها می توان به نوتاش، طبیعت، پاک و آبمیوه مجتبی اشاره کرد.
این نمایشگاه در فضایی با وسعت ۷۰ هزار متر مربع و با حضور ۸۰۰ شرکت داخلی و ۱۳۶ شرکت خارجی از کشورهای اسپانیا، اتریش، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، تایلند، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه و هند برگزار می‌شود.
مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه در سه گروه کالایی فود، فودتک و آگرو، کالاها، فرآورده‌ها، محصولات، فناوری و ماشین‌آلات مربوط به صنایع کشاورزی و غذایی را به نمایش می‌گذارند.
این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه به مدت چهار روز از ساعت ۸ تا ۱۵ میزبان مشارکت کنندگان است.
محل برگزاری این نمایشگاه در سالن‌های ۷، ۶، ۵، ۸-۹، ۱۸، سری ۲۵، ۲۷، ۳۱A، ۳۱B، ۳۵، ۳۸، ۳۸A، ۳۸B، ۴۰-۴۰A، ۴۱-۴۱B، ۱-۴۴، ۲-۴۴ و فضای باز سالن‌های مذکور قرار دارد.

درباره نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود

این نمایشگاه به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای مرتبط با صنایع غذایی و کشاورزی، در سطح جهانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این نمایشگاه سالانه در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند محصولات خود را عرضه کنند و با دیگر شرکت‌های مرتبط با این صنایع آشنا شوند.

با شرکت در این نمایشگاه، می توانید بینش ارزشمندی در مورد صنعت غذا و کشاورزی جهانی به دست آورد، محصولات و فناوری های جدید را کشف و با شبکه متنوعی از متخصصان ارتباط برقرار کرد.

Rate this post