بیست و هفتمین دوره نمایشگاه الکامپ 1403 افتتاح شد

رسانه ارسطو – به گزارش پایگاه نمایشگاهی ارسطو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی تهران، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، 443 شرکت داخلی و خارجی از  کشورهای اتریش، اسپانیا، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، تایلند، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه و هند در متراژی به وسعت 47000 مترمربع  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران حضور دارند و آخرین دستاوردها و نوآوری‌های خود را در حوزه‌های سخت افزار، شبکه، تجارت الکترونیک، امنیت، نرم افزار، برنامه های کاربردی دسکتاپ، اینترنت، برنامه های کاربردی تلفن همراه، استارت اپ، صندوق های فروشگاهی، آموزش، پرینتر و تجهیزات جانبی، نرم افزارهای بازی و سرگرمی، هوش مصنوعی و علم داده، نرم افزار های پیشرفته سازمانی، ساخت مراکز داده، تأمین کالا تجهیزات فاوا، شبکه تولید، فین تک، افتا، خدمات دامنه و وب سایت، خدمات مراکز داده و ابری و … به نمایش می‌گذارند.

این دوره از نمایشگاه الکامپ با حضور زارع پور وزیر ارتباطاعت و فناوری اطلاعات، دکتر بیک زاده عضو هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و سایر مسئولین آغاز به کار کرد.

سالن های نمایشگاهی 5- 6- 7 -8/9- 27- 31- 35- 38- 40- 41- 44 و فضای باز میزبان شرکت‌ کنندگان در این دوره از نمایشگاه هستند و بازدیدکنندگان می ‌توانند از تاریح 9 لغایت 12 تیرماه و از ساعت ۸ تا ۱۵ از این نمایشگاه بازدید کنند.

شرکت غرفه سازی ارسطو دیزاین در این نمایشگاه غرفه ساز شرکت همراه اول بود. این غرفه به صورت پاویون در سالن 35 نمایشگاه بین المللی تهران طراحی و ساخته شد.

درباره نمایشگاه الکامپ 1403

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است، ۱۹ شرکت دانش‌بنیان به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می‌پردازند.

اسامی شرکت‌های دانش‌بنیان و محصولات فناورانه‌ای که در این نمایشگاه معرفی شده است، به این شرح است:

شــرکت بهینــه پــردازش در ســال ۱۳۸۵ بــا فعالیــت تخصصــی در صنعــت تله‌کام تأسیــس شد. درحــال حاضــر، سیســتم بزرگ و یکپارچه این شــرکت، با عنوان Platform BSS در شــرکت مخابرات ایران با پوشــش ۳۰ میلیون مشترک در بخش تلفن ثابت و دیتا در حال بهره‌برداری است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیستم پشتیبانی کسب‌وکار platform BSS

شــرکت داده‌پــردازی نیلرام توســط جمعی از متخصصان مجــرب در حوزه فناوری اطلاعات و گروهی از مشــاوران حوزه‌های مختلف سیستم و استراتژی تأسیس شد. هسته اصلی این شــرکت در قالب بخش خصوصی از ســال ۱۳۸۲ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده و با بهره‌گیری از تجارب مثبــت خــود توانســته در حوزه صنایــع و بازرگانی، مجری چندیــن پروژه موفق در زمینه اســتقرار نرم‌افزارهای جامع مدیریت منابع سازمانی (ERP) باشد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار جامع یکپارچه نیلرام (ERP)

یک‌پی ارائه‌دهنده راهکارهای دریافت درآمد بین‌المللی برای کسب‌وکارهای ایرانی است. این شرکت از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز به بیش از ۳ هزار کسب‌وکار ایرانی سرویس‌های خود را ارائه کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم دانش‌بنیان یک‌پی

شــرکت صدر الکترونیک دنا در زمینه طراحی و نمونه‌سازی سیستم‌های الکترونیک صنعتی و آسانسور به ثبت رسیده است. محصولات طراحی‌شده شرکت شامل سیستم‌های الکترونیک آسانسور و صنعتی و بردهای کنترل تابلو فرمان است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: منبع تغذیه بی‌وقفه

شرکت عهد یکی از شرکت‌های فعال در حوزه هوش مصنوعی و عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی است که در زمینه پردازش متن سرویس‌های متنوعی از جمله جستجوی هوشمند، چت بات‌های هوشمند با تمرکز بر بهبود تجربه مشتری، سیستم‌های توصیه‌گر و آموزش مدل زبانی بزرگ (LLM) فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: چت بات هوشمند فارسی عهد

فناوری اطلاعات بهپایا بر ارائه راهکارهــای جامع و کارای جمع‌آوری، تحلیل و مهندسی داده با هدف هوشمندسازی عملیات و کسب‌وکار تمرکز دارد. گرایش‌های کاری شرکت شامل مانیتورینگ، اینترنت اشیا و موضوعاتی چون مهندسی کلان‌داده، تحلیل برخط داده، کشف ناهنجاری در داده، تحلیل ریشه خطا و پروتکل‌های ارتباطی است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم مانیتورینگ معین

اســتارت‌آپ سمیتیو، اولین استارت‌آپ ایرانی است که سرویس هواشناسی هوشمند کاربردی ارائه می‌دهد. سمیتیو یک تیم ۷ نفره با تخصص‌های مختلف هواشناسی، سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و محصول است که ضمن ساخت ایستگاه هوشمند هواشناسی با استفاده از هوش مصنوعی، سرویس هواشناسی متفاوتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: هواشناسی کاربردی هوشمند

شــرکت اهتمــام در ســال ۱۳۷۸ با هدف ارائه سیستم‌های نوین سخت‌افزار و نرم‌افزاری تأسیس شــد و در ســال ۱۴۰۲ با معرفی محصول اسکیدمی موفق به دریافت نشان دانش‌بنیان شد. اسکیدمی، گام بسیار مهمی در توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شرکت اهتمام است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: اسکیدمی

شــرکت بهینــه ایــران با بیش از ۲۵ سال تجربــه در حوزه طراحی و تولید نرم‌افزار موفق به تولید سیستم برنامــه‌ریزی منابع سازمان (ERP) شده است. این شرکت افتخار دارد ضمن دریافت گواهی خلاقیت برای نرم‌افزار SCM موفق به پیاده‌سازی سیستم مدیریت زنجیره تأمین شرکت مخابرات ایران شود.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان

شرکت مهندسی پویان صنعت در ســال ۱۳۸۷ با هدف طراحی و تولید انواع ســامانه و دســتگاه‌های اندازه‌گیری و کنترل آنلاین پارامترهای سنجشی (IoT) با حضور جمعی از متخصصان توانمند ایرانی تأسیس شد. سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت فناورانه و حرفه‌ای در این عرصه و کسب رضایت حداکثری از جمله افتخارات این شرکت است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه رصد آنلاین مراکز (پارامترهای حیاتی)

شرکت مهندسی راستین الکترونیک پویا در زمینه طراحی، مهندسی معکوس، ساخت، نصب و اجرا، تعمیرات فوق‌تخصصی، سرویس و نگهداری و همچنین تأمین قطعات و تجهیزات برق، الکترونیک، پاورالکترونیک، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: مبدل‌ فرکانسی

شرکت نرم‌افزاری آدا یکی از شرکت‌های پیشگام در زمینه فناوری اطلاعات و نرم‌افزار در ایران است. این شــرکت در زمینه توسعه و ارائه راهکارهای نرم‌افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت دارد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه اتوماسیون تحت وب مایسا

شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس با اتکا بر دانش متخصصان کارآزموده و مجرب با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم‌های تغذیه، به‌ویژه سیستم‌های برق بدون وقفه پایه‌ریزی و تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون با تولید محصولات دانش‌بنیان، پیشتاز صنعت یوپی‌اس در کشور است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سوئیچ انتقال خودکار الکترونیکی

یک شرکت دیگر با نام تجاری هلپیکال، یکی از برندهای خوش‌نام کشور در حوزه نرم‌افزارهای ســازمانی اســت که تعداد بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، کسب‌وکارهای خصوصی و استارتاپ‌ها در کشور از محصولات و خدمات آن استفاده می‌کنند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال

نسیــم تلکام یک شــرکت های‌تک در حوزه فناوری‌های نرم‌افزاری – مخابراتی است که از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با ارائه محصولات دانش‌بنیان و راهکارهای پیشرفته به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی خدمات ارائه می‌دهد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیموتل

شرکت نگاه هوشمند سپهر پارس با پلتفرم مانیتورینگ مبتنی بر هوش مصنوعی واکاو به عنوان تنها ارائه‌دهنده خدمات تخصصی پایش وب در کشور فعالیت می‌کند. خدمات این مجموعه شامل مواردی از جمله پایش ماشینی درگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی و مانیتورینگ زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و پلت‌فرم‌های IOT، مانیتورینگ و پایش تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شعب بانک‌ها است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: واکاو

شــرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید ارائه‌دهنده و تولیدکننده راهکار و محصولات حوزه صدا و تصویر است. این شرکت با بیش از دو دهه تجربه و با اتکا به تیم تحقیق و توسعه برندی پیشرو و دانش‌بنیان در صنعت رسانه شناخته شده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه تلویزیون تعاملی

شرکت هوش‌پرداز پارستک از سال ۹۷ در حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی در بازارهای بین‌المللی فعالیت داشته و درحال حاضر در حوزه پردازش تصویر، محصول دستیار نظارت تصویری خود را با قابلیت‌های شناسایی چهره و پلاک‌خوانی و در حوزه پردازش متن، چت بات هوشمند پارسچت را طراحی کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پارسچت دستیار هوشمند پشتیبان مشتری

شرکت هیرو نگار پارس، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه راهکارهای حوزه‌ تعیین موقعیت ماهواره‌ای، شروع به فعالیت کرد و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه شناخته می‌شود.

Rate this post