آخرین مطالب

نکات مهم در طراحی غرفه خارجی

نکات مهم در طراحی غرفه نمایشگاه‌های خارج از کشور

اگر در فکر گسترش کسب‌وکار خود در خارج از کشور هستید و قصد دارید دستاوردهایی در سطوح بین‌المللی کسب کنید، غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی می‌تواند اقدامی مؤثر و اثربخش باشد. در این شرایط لازم است که نسبت به اصول و نکات طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور آگاهی پیدا کنید تا بتوانید از تمام مزایای این رویداد مفید، بهره‌مند شوید. بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا هر آنچه باید برای برپایی غرفه نمایشگاه خارج از کشور بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی
نمونه کار طراحی غرفه طبیعت

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی

برپایی غرفه‌های نمایشگاه خارجی می‌تواند دریچه‌ای مؤثر برای ایجاد ارتباط مفید با طیف وسیعی از مخاطبان و کسب‌وکارهای مختلف باشد. بنابراین اگر به دنبال روشی برای پیشرفت و شناساندن کسب‌وکار خود در مجمع‌های جهانی هستید، طراحی غرفه برای نمایشگاه‌ های خارجی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در ادامه می‌توانید مواردی از اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی را مورد بررسی قرار دهید.

  • توسعه کسب‌وکار

غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارج از کشور می‌تواند فرصت ایده آلی برای توسعه آگاهی نسبت به برند شما برای مخاطبان باشد و حتی به افزایش فروش کسب‌وکار شما نیز کمک کند. علاوه بر این شرکت در نمایشگاه‌های خارجی می‌تواند به کسب‌وکار شما برای ورود به بازار جدید کمک کند.

  • تبلیغات مؤثر

درواقع غرفه نمایشگاه بین المللی امکان ملاقات تولیدکنندگان و خریداران را در یک مکان واحد فراهم می‌کند. همچنین این شرایط امکان مشاهده و آزمایش محصولات تولید شده را نیز فراهم کرده و علاقه‌مندان می‌توانند از این فعالیت‌ها بازدید کنند.

  • افزایش فروش

درواقع با وجود مزایا و تبلیغات مؤثری که در نمایشگاه‌های خارجی وجود دارد، فروش محصولات برند شما نیز ساده‌تر خواهد بود، چراکه امکان بررسی و آزمایش محصولات برای مخاطبان ساده بوده و میزان اطمینان آن‌ها از خرید نیز بیشتر خواهد شد. پس طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور یک فرصت عالی برای گسترش کسب و کار شما است.

نکات مهم در طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه خارجی
نمونه کار طراحی غرفه آبسان پالایش

نکات مهم در طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه خارجی

طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه خارجی باید مطابق با چک لیست شرکت در نمایشگاه‌ های خارجی طراحی شود تا بدین ترتیب برند شما را از سایر رقبا متمایز کند. در این شرایط توجه به برخی نکات مهم در غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی می‌توانید نتایج مطلوبی را برای کسب‌وکار خود رقم بزنید که در ادامه به بیان برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • بر اهداف تمرکز داشته باشید

مانند هر رویداد دیگری، برای ساخت غرفه در خارج از کشور نیز در ابتدا ملزم به تعیین اهداف خود هستید؛ درواقع شما باید مشخص کنید که چگونه و در چه زمانی اقدامات لازم برای دستیابی به اهداف خود را به انجام برسانید. بنابراین حتی پیش از تعیین مقدار بودجه، تعیین موقعیت غرفه و…، ابتدا اهداف خود در رابطه با غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی را به طور دقیق و واقع‌گرایانه مشخص کنید. در این شرایط در نظر داشته باشید که غرفه نمایشگاهی شما هیچ‌گاه نمی‌تواند برای تمام افراد جذابیت داشته باشد و تنها جامعه مشخصی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بنابراین برنامه‌ریزی‌های لازم را برای تأثیر بر جامعه هدف انجام دهید.

  • طراحی باز را امتحان کنید

طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور به صورت باز می‌تواند از جنبه‌های مختلفی برای غرفه شما مفید و مؤثر باشد؛ در این طراحی چندین ورودی و خروجی برای غرفه در نظر گرفته می‌شود. این شرایط برای بازدیدکنندگان این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی فعالیت شما را مورد بررسی قرار دهند. همچنین غرفه نمایشگاهی پیش ساخته با طراحی باز برای کارکنان غرفه نیز این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی در غرفه عبور و مرور داشته باشند و ترافیک غرفه نیز قابل کنترل باشد.

  • نظم را در نظر بگیرید

یک غرفه شلوغ و به‌هم‌ریخته می‌تواند تأثیر منفی بر عملکرد شما در نمایشگاه‌های خارجی داشته باشد؛ بنابراین فضا و تجهیزاتی منظم و آراسته برای طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور در نظر بگیرید. در این شرایط ممکن است پرسید که تجهیزات نمایشگاهی را بخریم یا اجاره کنیم؟ این شرایط کاملاً به ترجیحات و تعداد دفعاتی که ر نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت می‌کنید، بستگی دارد.

  • میزبانی مؤثر را با کارکنان خود تمرین کنید

برخورد دوستانه و صمیمی یکی از کلیدهای اصلی برای انجام معاملات مؤثر است؛ بنابراین کارکنان شما باید آمادگی لازم برای تعامل با بازدیدکنندگان غرفه را داشته باشند. درواقع کارکنان و میزبانان غرفه باید مهارت استفاده از محصولات ارائه شده را داشته باشند و از صبوری و آگاهی بالایی برخوردار باشند.

بهترین غرفه ساز نمایشگاه‌های خارج از کشور
نمونه کار طراحی غرفه بهاران

بهترین غرفه ساز نمایشگاه‌های خارج از کشور

با توجه به اهمیت شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور، لازم است که از تیمی تخصصی و کار بلد برای برنامه‌ریزی و طراحی غرفه نمایشگاه برند خود کمک بگیرید. درواقع مجموعه غرفه ساز نمایشگاه‌های خارج از کشور باید خدماتی متناسب با بودجه اختصاصی شما در مدت زمان نسبتاً سریع ارائه کند. همچنین مجموعه انتخابی باید عضو لیست غرفه سازان مجاز باشد و با سابقه بالا در این زمینه، از توانایی پشتیبانی و کنترل کیفیت اجرای غرفه را نیز در مدت زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نیز برخوردار باشد.

 

در این شرایط اگر به دنبال مجموعه‌ای حرفه‌ای و کار بلد برای دریافت خدمات غرفه سازی هستید، تیم غرفه سازی ارسطو دیزاین می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت شما باشد. این مجموعه به عنوان بهترین غرفه ساز نمایشگاه خارج از کشور، تاکنون توانسته موفقیت‌های برجسته‌ای را در همکاری‌های خود کسب کند. برای دریافت کاتالوگ گرید غرفه سازی و دریافت راهنمایی‌های لازم برای طراحی غرفه نمایشگاه خارجی می‌توانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

مهم ترین کشورها برای غرفه سازی خارج از کشور
نمونه کار طراحی غرفه اطلس توسعه زرین

مهم ترین کشورها برای غرفه سازی خارج از کشور

برای دستیابی به دستاوردهای ویژه لازم است که مهم‌ترین کشورها را برای شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور انتخاب کنید تا بدین ترتیب برند و فعالیت شما بازدید مؤثرتر و بیشتری دریافت کند؛ در ادامه می‌توانید برخی از این کشورها را مورد بررسی قرار دهید:

غرفه سازی در عراق

عراق هرساله در شهر اربیل، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های متنوعی می‌کند که امکان ایجاد روابط اقتصادی مؤثری را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند. به دلیل موقعیت قرارگیری شهر اقتصادی اربیل، می‌توانید موفقیت‌های تجاری متعددی را به وسیله طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور برای برند خود ایجاد کنید و از مزایای جمعیت بالای مراجعین به نمایشگاه‌های عراق بهره ببرید.

غرفه سازی در ارمنستان

ارمنستان از کشورهای توانمند در زمینه‌های اقتصادی، تجاری، دفاعی، تجهیزات نظامی و دفاعی و… است که در بازه‌های زمانی معین، نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌کند. در این شرایط متناسب با نوع فعالیت برند خود می‌توانید محصولات و خدمات خود را در طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور مثل ارمنستان به علاقه‌مندان معرفی کرده و در جهت موفقیت و دیده شدن برند خود تلاش کنید.

غرفه سازی در عمان

کشور عمان یکی از پیشگامان عرصه‌های مختلف اقتصادی است و نمایشگاه‌های تجاری مختلفی را برنامه‌ریزی می‌کند تا فرصتی برای همکاری‌های مؤثر با برندهای موفق دنیا ایجاد کند. بنابراین اگر قصد دارید در کشوری مدرن و پیشرو نسبت به ساخت غرفه نمایشگاهی اقدام کنید، عمان یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

غرفه سازی در امارات

امارات متحده با وجود دستاوردهای اقتصادی متعددی که دارد، به عنوان یکی از بهترین کشورها برای سرمایه‌گذاری تاجران محسوب می‌شود. درواقع با غرفه سازی در نمایشگاه‌ های خارجی مثل امارات می‌توانید تجربه‌ای بی‌نظیر برای برند و کسب‌وکار خود رقم بزنید. در این شرایط تنها کافی است برنامه‌ریزی دقیق برای تمایز برند خود از سایر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امارات، داشته باشید.

غرفه سازی در روسیه

روسیه به منظور بهره‌برداری از مزایای مختلفی از جمله سرمایه‌گذاری‌های سودبخش، فرصت‌های واردات و صادرات برای تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات مختلف، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌کند. در این نمایشگاه‌ها، سهامداران و سرمایه‌گذاران موفق شرکت کرده و به دنبال ارائه موقعیت‌های موفقیت‌آمیز و کسب‌وکارهای توانمند در طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور هستند و می توانند روابط تجاری موثری رقم بزنند.

نکات مهم در طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور
نمونه کار طراحی غرفه تولید کننده صندل کیتو کیت

جمع بندی

حضور مؤثر و طراحی غرفه نمایشگاه‌ های خارج از کشور می‌توانید راهی مؤثر برای تبلیغ مؤثر محصولات و خدمات شما به علاقه‌مندان و مخاطبان بین‌المللی باشد. بنابراین لازم است که با کسب آگاهی لازم و توجه به برخی نکات مهم، تأثیر فعالیت خود را چندین برابر کرده و موفقیت‌های ویژه‌ای را برای برند خود رقم بزنید. بنابراین سعی داشتیم مطالبی را به شما ارائه کنیم تا بتواند در بخش‌های مختلف حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی بهترین شرایط را برای شما ایجاد کند.

4.4/5 - (5 امتیاز)