لیست غرفه سازان مجاز دارای مجوز غرفه سازی نمایشگاهی گرید A

لیست غرفه سازان مجاز دارای گرید A

برترین غرفه سازان چه کسانی هستند؟ برای پاسخگویی به این سوال ابتدا باید لیست غرفه سازان دارای گرید یا مجوز را بررسی نمایید. همانطور که میدانید غرفه سازی بزرگترین فرصت تبلیغاتی برای صنایع مختلف به شمار می رود. اما برای اینکه تبلیغات موثری داشته باشید لازم است که یک غرفه حرفه ای بسازید.

غرفه باید کاملا بی عیب و نقص، زیبا و در یک کلام مشتری جذب کن باشد. به طوری که فرد حتی بدون آشنایی قبلی نسبت به محصولات شما یا هیچ نوع تبلیغ دیگری نیز به سمت غرفه شما جذب شود. برای ساخت و طراحی غرفه باید از غرفه سازان ماهر کمک بگیرید. برای انجام این کار نیز باید ابتدا لیست غرفه سازان مجاز دارای مجوز را تهیه نمایید.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی با غرفه سازان دارای گرید

پیش از اینکه در مورد اهمیت کار با غرفه سازان دارای گرید صحبت کنیم بهتر است به صورت مختصر به این موضوع بپردازیم که غرفه سازی چیست.

به طور کلی، عبارت “غرفه سازان” به شرکت هایی اطلاق می گردد که در زمینه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی فعالیت می کنند. از آنجایی که امروزه مشارکت کننده های زیادی در نمایشگاه ها ثبت نام می کنند، شرکت های غرفه سازی زیادی نیز تاسیس شده است. به همین دلیل تشخیص اینکه کدام شرکت غرفه سازی کیفیت کار بهتری دارد برای مشارکت کننده ها امر دشواری به نظر می رسد.

از این رو سایت های نمایشگاهی همواره لیست غرفه سازان دارای گرید نمایشگاهی را مورد بررسی قرار داده و پس از غربالگری در صورت تایید صلاحیت شدن در لیست غرفه سازان تایید صلاحیت شده از نمایشگاه بین المللی قرار می دهند. و به آنها گرید غرفه سازی اعطا می شود.

گرید غرفه سازی در حقیقت مجوزی است که از طرف نمایشگاه بین المللی به شرکت های غرفه ساز و غرفه سازان دارای گرید اعطا می گردد. از طرف دیگر گرید ها دارای درجه بندی مختلفی می باشند مثل گرید غرفه سازی A، گرید غرفه سازی B، C ، D و E. بدین ترتیب، شرکتی که در لیست غرفه سازان گرید a قرار داشته باشد نسبت به شرکت هایی که در لیست غرفه سازان دارای مجوز B می باشند دارای رتبه بالاتری است. این نشان می دهد که شرکت مورد نظر در زمینه غرفه سازی بسیار حرفه ای عمل می کند.

روش های شناسایی غرفه سازان دارای مجوز کدامند؟

اگر قصد برپایی یک غرفه در نمایشگاه را دارید یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه نمایید داشتن گرید غرفه سازی شرکتی است که می خواهید دیزاین غرفه خود را به آنها بسپارید. اما سوال اینجاست که چطور می توان از داشتن گرید غرفه سازی و معتبر بودن شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کرد؟

در پاسخ به این سوال میبایست گفت که اسامی تمامی شرکت های معتبر دارای گرید غرفه سازی در لیست غرفه سازان تایید صلاحیت شده از نمایشگاه بین المللی یا لیست غرفه سازان دارای گرید ارائه می شود. بنابراین جهت انتخاب بهترین شرکت غرفه سازی می توانید به لیست غرفه سازان دارای مجوز و همچنین لیست انجمن غرفه سازان را بررسی نمایید. چنانچه نام شرکت مورد نظر شما در لیست غرفه سازان گرید a وجود داشته باشد می توانید با اطمینان خاطر طراحی و اجرای غرفه خود را به شرکت مورد نظر بسپارید.

لیست غرفه سازان دارای گرید و تایید صلاحیت شده از نمایشگاه بین المللی

قرارگیری در لیست غرفه سازان دارای گرید کار آسانی نیست. به عبارتی، تنها بهترین شرکت های غرفه سازی می توانند در لیست غرفه سازان گرید A قرار گیرند. در نظر داشته باشید که طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی کاری بسیار حساسی است و نیازمند تخصص و مهارت بالایی در زمینه غرفه سازی می باشد.

چنانچه نسنجیده و بدون برنامه ریزی انجام شود نه تنها فروش خوبی نخواهید داشت بلکه متحمل هزینه های زیادی خواهید شد. بنابراین اگر قصد غرفه سازی را دارید بهتر است آن را به یک شرکت بسیار معتبر که در لیست غرفه سازان دارای گرید قرار دارد بسپارید. برای این منظور می توانید با مراجعه به سایت ارسطو دیزاین، لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی را مشاهده نمایید. در این سایت شما می توانید لیست غرفه سازان دارای مجوز را به طور کامل مشاهده نمایید.

 

ردیفنام شرکتنام نام خانوادگی مدیر عامل
1شرکت غرفه سازی طراح سازه ارسطوماریا سلطانی
2شرکت غرفه سازی آریا راد شریفمحمدعلی روزی طلب
3شرکت غرفه سازی دارکوب طلایی داریسسوده آستیاژ پور
4شرکت غرفه سازی آبادیس سازهجمیله نوریان
5شرکت غرفه سازی ایمن سازه آوین ایده نوینسارا عراقی
6شرکت غرفه سازی فرداد سیال چهار فصلسید احسان وحدت هولاری
7شرکت غرفه سازی چوب نقره ای پارسیانسید وحید محتشمی
8شرکت غرفه سازی سازه فضا سازان افلاکمهدی جمالی
9شرکت غرفه سازی معماریکمهرداد معاونی
10شرکت غرفه سازی هنر طرح کهنمحمد رضا حسن زاده
11شرکت غرفه سازی معماران آرسا افراز رادیسریحانه عیار دولابی
12شرکت غرفه سازی الماس درخشان پارسسعید شاهی
13شرکت غرفه سازی اشل سازان هرمسحمید صادقی
14شرکت غرفه سازی مکعب آبیمحمدرضا میمند
15شرکت غرفه سازی موسسه فرهنگی هنری پیام تربیتعلی مقدس خو
16شرکت غرفه سازی آرمان نگار یسناکیوان افشین جو
17شرکت غرفه سازی همایش گستر روشن نماامید عطاران
18شرکت غرفه سازی نماسازان صنایع نمایشگاهیعلیرضا خطیب شهیدی
19شرکت غرفه سازی ترسیم آرای معاصرهرمز جلالی
20شرکت غرفه سازی تیرگان یادمان بناحامد یزدانی اصفهانی
21شرکت غرفه سازی مهندسی فرارنگ شرقکاوه صفائیان
22شرکت غرفه سازی آرمان سازه آذین بستمحمد مهدوی
23شرکت غرفه سازی مرکب سفید سگالفرزام وزیری
24شرکت غرفه سازی آسانگار صباروح اله قلعه خندانی
25شرکت غرفه سازی فضا گستر نیک سورناامیر سیفی نو فرست
26شرکت غرفه سازی طرح آفرینان بارمانسید کمال سید حسینی
27شرکت غرفه سازی خانه معماران کاکتوسرضا خسروی
28شرکت غرفه سازی رسام اندیشانامیرعلی معاونی
29شرکت غرفه سازی دید نو طرح شایانآرزو کلانتر فیوج
30شرکت غرفه ساز نمایشگاهی یکتاغلامرضا اژدری
31شرکت غرفه سازی فرداد مداد آبیمجتبی عباسی مزرعه شاهی
32شرکت غرفه سازی ایران نوین کیشمریم شفیعی
33شرکت بین المللی توسعه تجارت نوای چکامهسید علیرضا پیشگویی
34شرکت غرفه سازی صنعت و عمران وحدت سناعلی ارفاقی

ویژگی های شرکت های غرفه ساز نمایشگاهی دریافت گرید

برای رتبه بندی و قرارگیری غرفه سازان در لیست غرفه سازان دارای مجوز فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود. تنها غرفه سازانی در لیست انجمن غرفه سازان یا لیست غرفه سازان دارای گرید قرار می گیرند که در رابطه با هر کدام از موارد زیر از امتیاز بالایی برخوردار باشند:

  • از رزومه کاری (سابقه کاری) خوبی در زمینه غرفه سازی برخوردار باشد
  • سابقه کاری باید مرتبط با پروژه باشد
  • میزان رضایت مشتریان
  • دارا بودن کارگاه نجاری
  • سال تاسیس شرکت
  • داشتن مجوز فعالیت
  • رعایت استاندارد غرفه سازی
  • تحصیلات بالای مدیر عامل
  • دارا بودن کارگاه
  • کادر فنی مجرب و تعداد پرسنل مناسب

بنابراین با در نظر داشتن هر کدام از این ویژگی ها می توان بهترین غرفه سازان دارای گرید را انتخاب نمود.

جمع بندی

همانطور که میدانید شرکت های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند بنابراین حتی انتخاب بهترین شرکت غرفه سازی از بین شرکت هایی که لیست غرفه سازان دارای مجوز قرار دارند نیز کار دشواری است. با این حال هنگام انتخاب بهترین شرکت غرفه ساز داشتن مجوز یا گرید غرفه سازی از جمله موارد ضروری است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

شرکت ارسطو دیزاین با دارا بودن گرید A در میان لیست اعضای انجمن غرفه سازان و سال ها تجربه در زمینه غرفه سازی و طراحی و اجرای بیش از 5000 غرفه و دارا بودن بیش از 7000 طراحی سه بعدی در رزومه خود به عنوان یکی از معروف ترین شرکت های غرفه سازی در تهران در میان لیست غرفه سازان دارای گرید شناخته می شود. این شرکت فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و در حوزه غرفه سازی و طراحی داخلی فعالیت می کند.

همچنین با دارا بودن کادری مجرب و طراحان حرفه ای می تواند یاری رسان شما در راستای دستیابی به اهداف تجاری خود باشد. چنانچه قصد اجرای غرفه را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ارسطو دیزاین تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (12 امتیاز)