09120932445

آخرین اخبار نمایشگاهی

مسابقه بهترین ایده‌ های نمایشگاهی 1403 با هدف بهبود ارائه خدمات برگزار می‌شود

مسابقه ایده های نمایشگاهی - ارسطو دیزاین
رسانه ارسطو – به گزارش پایگاه نمایشگاهی ارسطو به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، این مسابقه در دو سطح پرسنل شرکت سهامی و سایر ذی‌نفعان برگزار خواهد شد که از میان ایده‌های برتر به 6 نفر جوایز نقدی پرداخت خواهد شد.
ایده‌های ارسالی از سوی مخاطبان در دو بخش کالبد نمایشگاه و همچنین نحوه و روال برگزاری نمایشگاه‌ها دریافت می‌شود؛ به طوری که مشارکت کنندگان در این مسابقه می‌توانند ایده‌های خود را در رابطه با فضای داخلی محل دائمی نمایشگاه ارائه کنند یا ایده‌های خود را در رابطه با روال برگزاری، تقویم نمایشگاه‌ها و …ارسال کنند.

نحوه شرکت در مسابقه بهترین ایده‌ های نمایشگاهی

بر همین اساس از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت شرکت در مسابقه، ایده خود را شامل عنوان، شرح اجرایی و مشخصات کامل فرد ایده‌پرداز به صورت مکتوب یا مجازی از طریق ارسال به آدرس public@iranfair.com اقدام کنند.
همچنین مشارکت کنندگان در صورت ارسال آثار خود به صورت مکتوب باید ایده خود را در پاکت دربسته و به روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها واقع در ساختمان میلاد تحویل دهند.
سه جایزه 20، 15 و 10 میلیون تومانی برای پرسنل شرکت سهامی و سه جایزه 20، 15 و 10 میلیون تومانی دیگر برای شرکت کنندگان در بخش ذینفعان در نظر گرفته شده است.
آخرین مهلت ارسال ایده‌ها برای حضور در این مسابقه، سوم خرداد سال جاری است.
Rate this post