سی و سومین نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی روسیه WorldFood 2024

تاریخ برگزاری

27 شهریور 1403 - 30 شهریور 1403    
9:00 ق.ظ - 10:00 ب.ظ

محل برگزاری نمایشگاه

مرکز نمایشگاه های بین المللی Crocus Expo مسکو روسیه
Mezhdunarodnaya Ulitsa, 16, Krasnogorsk,, Moskovskaya oblast, Russia, 143401, International

از مزرعه تا قفسه فروشگاه و میز رستوران در WorldFood 2024 روسیه

WorldFood Moscow 2024

نمایشگاه بین المللی غذا و نوشیدنی WorldFood پاییزی یک پلت فرم حرفه ای است که در آن تنها در 4 روز می توانید به طور جامع مشکلات تجاری را حل کنید: مشتریان و شرکای جدید پیدا کنید، محصولات جدید ارائه دهید، فرصت ها را گسترش دهید، بازار را کشف کنید.

مزیت اصلی نمایشگاه WorldFood مسکو فرصت یافتن خریداران در تمام کانال های توزیع کلیدی است.

فرمت های منحصر به فرد برای ارائه محصولات شما و راه حل های مدرن برای سازماندهی شرکت در نمایشگاه به شما امکان دستیابی به حداکثر نتایج را می دهد.

مزیت اصلی نمایشگاه WorldFood مسکو فرصت یافتن خریداران در تمام کانال های توزیع کلیدی است. فرمت های منحصر به فرد برای ارائه محصولات شما و راه حل های مدرن برای سازماندهی شرکت در نمایشگاه به شما امکان دستیابی به حداکثر نتایج را می دهد.

مزیت و ارزش اصلی نمایشگاه WorldFood مسکو پوشش کلیه کانال های توزیع مواد غذایی و توانایی حل همه جانبه مشکلات تجاری است:
برای تولیدکنندگان مواد غذایی: یافتن مشتریان جدید و افزایش فروش، گسترش جغرافیای فروش در روسیه، درک پتانسیل صادرات، ارائه محصولات جدید، مطالعه بازار و رقبا، دریافت بازخورد از خریداران در مورد محصولات، ملاقات با شرکا و یافتن ارائه دهندگان خدمات.
برای خرده فروشی، عمده فروشی و بازار: یافتن تامین کنندگان جدید غذا و نوشیدنی، مذاکره در مورد بهترین شرایط عرضه، مقایسه پیشنهادات از تامین کنندگان مختلف، طعم و ارزیابی کیفیت محصولات، یادگیری آخرین آمار بازار و ملاقات با کارشناسان صنعت.
برای صنایع غذایی: تامین کنندگان جدید محصولات غذایی را برای غذاخوری ها، کافه ها و رستوران ها پیدا کنید، محصولات را به عنوان بخشی از غذاهای آماده بچشید، با مدیران شرکت مذاکره کنید.
در سال 2024، نمایشگاه WorldFood مسکو از 17 تا 20 سپتامبر در Crocus Expo در سالن های 14 و 15 (پاویون 3) برگزار می شود.

غرفه داران WorldFood مسکو محصولات خود را در 16 بخش ارائه می دهند که همه دسته بندی های محصول را پوشش می دهد:

مشروبات الکلی
نوشیدنی بدون الکل
خواربار
محصولات منجمد، غذای راحت و آماده مصرف
قنادی و نانوایی
غذای کنسرو شده
روغن ها، چربی ها و سس ها
لبنیات و پنیر
گوشت، مرغ و تخم مرغ
غذای ارگانیک و سالم
ماهی و غذای دریایی
میوه و سبزیجات
حلال
چای و قهوه
عناصر
غیر از مواد غذایی
با توجه به زمان برگزاری نمایشگاه – در پاییز – فقط WorldFood مسکو دارای بخش انحصاری از میوه ها و سبزیجات تازه است. در چنین حجمی، این محصولات در هیچ نمایشگاهی در روسیه ارائه نمی شوند.

بخش های نمایشگاه WorldFood

بازدید کنندگان

هر ساله بیش از 20000 متخصص خرده فروشی و عمده فروشی، بخش پذیرایی عمومی، و همچنین توزیع کنندگان و تولیدکنندگان مواد غذایی از WorldFood مسکو بازدید می کنند.

شرکت کنندگان

7 443 (37%) – عمده فروشی
3 622 (18%) – خرده فروشی
3 621 (18٪) – تولید کنندگان مواد غذایی
1 478 (7%) – پذیرایی عمومی

در سال 2023، نمایشگاه غذای WorldFood مسکو با حضور روسای و معاونان، مدیران و متخصصان بزرگترین زنجیره‌های خرده‌فروشی فدرال و منطقه‌ای روسیه، توزیع‌کنندگان عمده‌فروشی، سرآشپزهای رستوران، خریداران زنجیره‌های پذیرایی بزرگ برگزار شد.

برنامه کسب و کار

نمایشگاه WorldFood مسکو هر سال در تمام چهار روز با یک برنامه تجاری به روز متشکل از انجمن ها، جلسات تحلیلی و عملی، بحث های عمومی و کنفرانس ها همراه است.

آمار WorldFood Moscow 2023

برنامه تجاری برای تمام 4 روز نمایشگاه را همراهی می کند و همزمان در 4 سایت به صورت موازی برگزار می شود. اولین آنها، انجمن رهبران صنایع غذایی، به تبادل تجربه و راه حل برای مشکلات فوری که خرده فروشی با آن مواجه است، و همچنین ارائه آمارهای جدید و روند بازار با مشارکت نمایندگان برجسته صنعت اختصاص دارد.

به عنوان بخشی از برنامه برای بخش های تجاری زنجیره ها، آکادمی خرده فروشی میزبان کنفرانس های عملی در مورد توسعه دسته بندی ها: میوه ها و سبزیجات، غذاهای آماده و فوق تازه، شیرینی، محصولات لبنی و پنیر، مواد غذایی سالم و ارگانیک، برچسب های خصوصی، ماهی و غذاهای دریایی

کیفیت بالای برنامه از آنجایی حاصل می شود که همه رهبران خرده فروشی و صنایع غذایی روسیه در یک صحنه جمع می شوند.

در ماراتن آشپزی، سرآشپزها، از جمله سرآشپزهای خارجی، غذاهایی را از محصولات شرکت کنندگان آماده می کنند و مزه می کنند. بینندگان این نمایش این فرصت را دارند که به لطف کلاس های استاد سرآشپزهایی از برزیل، چین، هند، ترکیه و آفریقای جنوبی به یک سفر واقعی در سراسر جهان بروند.

یک منطقه جدید برای نمایندگان پذیرایی عمومی، WorldFood KITCHEN، به نمایندگان صنعت پذیرایی عمومی اجازه می دهد تا در مورد مسائل فعلی صنعت مربوط به انتخاب و تهیه محصولات غذایی برای رستوران ها و کافه های خود بحث کنند.

جهت غرفه سازی و مشاوره شرکت در این نمایشگاه با ارسطو دیزاین در تماس باشید: