مرکز کنوانسیون و نمایشگاه عمان (OCEC)

مرکز کنوانسیون و نمایشگاه عمان (OCEC) مکانی پیشرفته برای برگزاری جلسات، مشوق ها، کنفرانس ها و نمایشگاه ها است که در پایتخت شهر مسقط، عمان واقع شده است. این شرکت توسط شرکت توسعه گردشگری عمان SAOC (OMRAN) توسعه یافته و در سال 2016 افتتاح شد.

OCEC مساحتی بالغ بر 22000 متر مربع را پوشش می‌دهد و فضایی انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم برای رویدادها در هر اندازه، از جلسات صمیمی گرفته تا نمایشگاه‌ها و همایش‌ها در مقیاس بزرگ ارائه می‌دهد. این مرکز دارای یک سالن اصلی نمایشگاه، چهار سالن نمایشگاه، یک سالن رقص، 20 اتاق جلسه و یک اتاق VIP است.

OCEC مجهز به آخرین فناوری و زیرساخت ها از جمله وای فای پرسرعت، تجهیزات صوتی و تصویری و خدمات ترجمه است. همچنین به گونه ای طراحی شده است که سازگار با محیط زیست باشد و دارای سیستم های روشنایی و خنک کننده با انرژی کارآمد باشد.

علاوه بر امکانات، OCEC در قلب مسقط، نزدیک به هتل‌های بزرگ، رستوران‌ها و جاذبه‌های گردشگری قرار دارد. به راحتی با ماشین یا وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی است و پارکینگ کافی برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد. به طور کلی، مرکز همایش و نمایشگاه عمان یک مکان در سطح جهانی است که تجربه ای منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای رویدادها در هر نوع و اندازه ای فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *