پروژه کار طراحی غرفه بانک ملت در نمایشگاه فاینکس پانزدهم

غرفه سازی - پروژه طراحی غرفه بانک ملت در نمایشگاه فاینکس ۱۴۰۲

کارفرما:بانک ملت

نمایشگاه: نمایشگاه فاینکس

سال ساخت: 1402

نوع فعالیت: بانک، بیمه، سرمایه گذاری

رسانه ارسطو – پروژه غرفه نمایشگاهی بانک ملت توسط ارسطو دیزاین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، بورس، بانک و بیمه، طراحی و اجرا شد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، بورس، بانک و بیمه از تاریخ 16 الی 19 خرداد در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نمايشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) که به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه برپا مي‌گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را معرفي نمايند.

شرایط اقتصادی کشور در سال های گذشته به گونه ای بوده که لزوم برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه و افزایش دانش مالی در بین مدیران، تصمیم سازان و فعالان اقتصادی کشور و همین طور آحاد جامه به خوبی احساس می شود.

ایجاد تلاطم های اقتصادی، تحریم های ظالمانه و وقوع منازعات بین المللی باعث شده لزوم ارتقا جایگاه صنعت مالی کشور بیش از گذشته موردنظر قرارگیرد.

از این رو گردهمایی سالانه اهالی بازار، دست اندرکاران ، مدیران و علاقه مندان این حوزه در قالب نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به یک رسم دیرین و نام آشنا تبدیل شده است.

گالری پروژه