09120932445

غرفه آراپوش گستر در نمایشگاه ایران بیوتی 1403

غرفه آراپوش گستر در نمایشگاه ایران بیوتی 1403

کارفرما:آراپوش گستر

نمایشگاه: ایران بیوتی

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: تولید تیوب های مواد غذایی و بهداشتی

رسانه ارسطو – غرفه نمایشگاهی شرکت آراپوش گستر در نمایشگاه ایران بیوتی 1403 توسط کارشناسان ارسطو دیزاین در نمایشگاه ایران بیوتی 1403 طراحی و اجرا شد.

معرفی غرفه شرکت آراپوش گستر در ایران بیوتی 1403

وقتی محصول آرایشی در قفسه‌ها می درخشد

اولویت بسته بندی مواد خوراکی همیشه حفظ سلامت ماده غذایی است. اینکه چه میزان اکسیژن بایستی از لایه های تیوب بسته بندی عبور کند و اینکه محتوای داخل بسته بندی چیست اهمیت زیادی در راهکار بسته بندی مواد غذایی دارد. مثلا برای بسته بندی عسل تیوب، بسته بندی مناسبی برای مصرف آن در مسافرت است.
استفاده از تیوب به واسطه‌ی نازل آن مصرف عسل یا شکلا ت را در مواردی که بسته بندی خمره‌ای جاگیر است آسان‌تر می‌کند. به طور کلی حفاظت و بهداشت محصولات غذایی در بسته بندی تیوب از بسته بندی جار یا کاسه ای بیشتر است؛ چرا که بسته بندی کاسه ای بیشتر در معرض مواد فاسد کننده و محیط اطراف قرار دارد، لذا برای این که ماندگاری محصول را بالا ببرند، به آن مواد نگهدارنده نیز اضافه می کنند.

برای مواد غذایی که به صورت خمیری هستند مانند انواع شکلات‌ها یا عسل و مربا، انواع تیوب چند لایه بدون درز راهکار بسیار مقرون به صرفه ای هستند. مخصوصا با امکان چاپ تا ۱۱ رنگ روی آنها با ترکیب چاپ افست خشک و سیلک، یک طراحی خاص و زیبا در بازاریابی و فروش محصولات خوراکی نقش به سزایی دارد.
برای محصولاتی که حالت تبلت و قرص مانند دارند مانند اسمارتیز و انواع آدامس و مخصوصا در مواردی که خوراکی مورد نظر نباید در معرض رطوبت و نور باشد، تیوب های استوانه ای با درب های حاوی سیلیکاژل با/بدون اسپیرال برای محافظت از محصول انتخاب بی نظیری است.

آراپوش‌گستر برای هر کدام از محصولات غذایی یاد شده راهکارهای مناسب برای بسته بندی ارایه می‌کند تا به عنوان مزیت رقابتی برند در قفسه های فروشگاهی، مدافع کیفیت محصول باشد.

گالری پروژه