پروژه غرفه سازی نمایشگاهی شرکت کربنات کاسپین در نمایشگاه درب و پنجره 1403

غرفه سازی نمایشگاهی کربنات کاسپین نمایشگاه درب و پنجره

کارفرما:کربنات کاسپین

نمایشگاه: درب و پنجره تهران

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: تولید کربنات کلسیم دانه بندی و میکرونیزه

رسانه ارسطو – شرکت کربنات کاسپین در نمایشگاه درب و پنجره 1403 تهران شرکت کرد. ارسطو دیزاین از معتبرترین شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی کشور این غرفه را طراحی و اجرا کرد. این غرفه به متراژ 45 متر مربع به صورت یک وجهی طراحی و ساخته شد.

ارسطو دیزاین در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره 1403 تهران:

پروژه غرفه سازی نمایشگاهی شرکت کربنات کاسپین در نمایشگاه درب و پنجره 1403 – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

طراحی و ساخت غرفه شرکت چسب استحکام در نمایشگاه درب و پنجره 1403 – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

پروژه غرفه سازی شرکت آراد استیل در نمایشگاه درب و پنجره تهران 1403 – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

پروژه غرفه سازی شرکت کیمیا بسپار پلاست در نمایشگاه درب و پنجره 1403 – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین برای شرکت برگمن (البرز یراق) – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین برای شرکت آریا هامون در نمایشگاه درب و پنجره 1403 – غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

معرفی غرفه شرکت کربنات کاسپین

شرکت کربنات کاسپین یکی از بزرگترین تولید کنندگان کربنات کلسیم دانه بندی و میکرونیزه در ایران می باشد که با استفاده از بالاترین تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از دستگاه های ساخته شده در شرکت فایفر آلمان سعی به آن داشته تا انواع پودر های معدنی برای مصارف مختلف را تولید کند.

گالری پروژه