09120932445

غرفه شاخص رخ آذین رویا در نمایشگاه ایران بیوتی 1403

غرفه شرکت رخ آذین آریا در نمایشگاه ایران بیوتی 1403

کارفرما:شرکت رخ آذین رویا 

نمایشگاه: ایران بیوتی

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: صادرات و واردات محصولات آرایشی بهداشتی

 رسانه ارسطو – شرکت رخ آذین آریا از بزرگترین شرکت های عرضه محصولات آرایشی بهداشتی کشور، از خدمات غرفه سازی ارسطو دیزاین برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه ایران بیوتی 1403 استفاده کرد.

معرفی شرکت رخ آذین رویا

شرکت رخ آذین رویا جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد که به صورت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات تولید ۳۰ برند (ویتامول، بیول، لی لی نایت، شایما، پالمور، اگزیت، تونیکا، سانتکس، ولوم متا، سیلا، ادگارد، نوباراکس، داماسک رز، فری لاوکلاس پرفیوم، فینال، فیجوا، الیزکیتا، میستار، پاریس ولی، رزلاین، نیل آسا و …) در این صنعت فعالیت می نماید.

شرکت رخ آذین رویا با سابقه ۲۰ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه گسترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع، واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است، در حال حاضر این شرکت دارای ۳۵ نمایندگی در سراسر ایران و ۱۴۰۰ فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.

20 سال سابقه درخشان

با سابقه ۲۰ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه گسترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع، واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است.

۳۵ نمایندگی در سراسر ایران

دارای ۳۵ نمایندگی در سراسر ایران و ۱۴۰۰ فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.

صادرات محصولات

صادرات محصولات لی لی نایت و ویتامول در کشور های مجاور و امید به وسعت دهی دامنه صادرات و رقابت با شرکت های بین المللی، گروه رخ آذین رویا را به تولید محصولات با کیفیت A، متنوع و مطابق سلایق مشتریان جهانی وا داشته است.

پرایوت لیبل

شرکت رخ آذین رویا جزء بزرگترین شرکت های پرایوت لیبل در صنعت آرایشی و بهداشتی می باشد که به صورت حرفه ای در زمینه ارائه خدمات تولید ۳۰ برند (ویتامول، بیول، لی لی نایت، شایما، پالمور، اگزیت، تونیکا، سانتکس، ولوم متا، سیلا، ادگارد، نوباراکس و …) در این صنعت فعالیت می نماید.

گالری پروژه