غرفه شرکت آرمان الکتریک ارگ در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403

غرفه شرکت آرمان الکتریک ارگ در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403

کارفرما:شرکت آرمان الکتریک ارگ

نمایشگاه: قطعات خودرو تهران

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: تولید قطعات الکتریکی و الکترونیکی خودرو

شرکت آرمان الکتریک ارگ، یکی از شرکت‌های گروه صنایع خودروسازی کرمان است که با هدف محوری تولید قطعات و محصولات الکتریکی و الکترونیکی، بخصوص برای صنعت خودرو مشغول فعالیت می باشد.

رسانه ارسطو – شرکت آرمان الکتریک ارگ، با استفاده از شرکت غرفه سازی ارسطو دیزاین در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 شرکت کرد.

شرکت آرمان الکتریک ارگ، یکی از شرکت‌های گروه صنایع خودروسازی کرمان است که با هدف محوری تولید قطعات و محصولات الکتریکی و الکترونیکی، بخصوص برای صنعت خودرو مشغول فعالیت می باشد.
این شرکت، پس از تاسیس و استقرار، در وهلۀ نخست، خطوط تولید دسته سیم‌های خودرو و سیستمهای صوتی – تصویری خودرو را در دو کارخانه مجزا نصب و راه‌اندازی نمود.
کارخانه تولید سیستم‌های صوتی- تصویری خودرو این شرکت با بهره‌گیری از امکانات مناسب، قادر به تولید انواع سیستم‌های صوتی- تصویری و مالتی مدیا برای خودروهای مختلف بوده و تاکنون محصولات متعددی را برای خودروهای تولیدی کرمان موتور و خودروسازان بم تولید و عرضه نموده است.
کارخانه تولید دسته سیم شرکت آرمان الکتریک ارگ، در اولین گام‌های خود تولید دسته سیم‌های مورد نیاز خودروسازان گروه صنایع خودروسازی کرمان را در دستور کار قرار داد و اکنون با اتکا به دانش فنی و مهندسی کسب شده، توان تولید هر نوع دسته سیم برای هر نوع محصول را داشته و در این زمینه آماده ارائۀ خدمات به صنایع مختلف نظیر خودروسازی، لوازم خانگی و غیره می‌باشد. دسته سیم‌های تولیدی این شرکت برای خودروهای شرکت کرمان موتور نمونۀ بارزی از توانایی شرکت آرمان الکتریک ارگ در این ارتباط است.

علاوه بر اینها، بر مبنای طرح توسعۀ شرکت و در کنار تولید دسته سیم‌های مختلف، شرکت آرمان الکتریک ارگ، در خصوص ساخت و تولید برخی از اجزاء و قطعات دسته سیم‌های مختلف اقدام نموده است که این مهم، اتکا به واردات این قبیل از قطعات را کاهش داده و صنعت دسته سیم سازی کشور می‌تواند از ثمرات آن برخوردار شود .

در ادامۀ روند رو به رشد شرکت، تولید و عرضۀ محصولات دیگری در دستور کار شرکت قرار گرفته است که از آن جمله می‌توان به تولید شیشه بالابر برقی خودروهای مختلف اشاره نمود. در این زمینه، شرکت آرمان الکتریگ ارگ علاوه بر عرضۀ تولیدات خود به گروه صنایع خودروسازی کرمان، آماده است که بر اساس اعلام نیاز و سفارش مشتریان، انواع شیشه بالابر برقی خودروهای مختلف را تولید نماید.
شرکت آرمان الکتریک ارگ با بهره‌گیری از تیم‌های مهندسی توانمند و صدها نیروی کار آزمودۀ فعال در خطوط تولید و با نگاهی توسعه‌گرا و کیفیت محور، بر آن است که فصل نوینی را در تولید قطعات و محصولات الکتریکی و الکترونیکی کشور، بخصوص در صنعت خودرو رقم زند.

پروژه های غرفه سازی ارسطو دیزاین در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403:

غرفه شرکت سینا فن خودرو در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه شرکت آرمان الکتریک ارگ در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه شرکت آیسین ژاپن در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه نمایشگاهی شرکت برنا باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

پروژه غرفه سازی سپاهان باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

تلفن تماس شرکت: 37416-021

بخش نمایشگاه ها و رویداد های داخلی: ۰۹۱۲۰۹۳۲۴۴۵

تلفن بخش بین الملل: ۰۹۱۲۰۸۳۶۴۰۶

تلفن دفتر امارات:  ۰۰۹۷۱۵۰۷۱۲۳۰۴۸

ایمیل : arastoo.graphic@yahoo.com

آدرس دفتر ایران : تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، مجتمع گلشن طبقه ۴ واحد ۴۰۹

آدرس دفتر امارات متحده عربی : Sharjeh aljadeh the riff 2 by arada number 521

گالری پروژه