غرفه شرکت کندوان پارس در پانزدهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات راه سازی

غرفه کندوان پارس نمایشگاه قیر و آسفالت

کارفرما:شرکت کندوان پارس

نمایشگاه: نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات

سال ساخت: 1402

نوع فعالیت: راه و ترابری و ساختمان و ابنيه

رسانه ارسطو – به نقل از وزارت راه و شهرسازی، ۹ آبان، پانزدهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات با حضور مسئولان، انجمن‌ها، دانشگاهیان و بخش خصوصی در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی آغاز به کار کرد. برگزاری کارگاه های آموزشی و ارایه مقالات بخش دیگری از برنامه‌هایی است که برای این همایش برنامه‌ریزی شده است.

ازجمله شرکت های حاضر در نمایشگاه، شرکت کندوان پارس در این نمایشگاه شرکت کرد. این شرکت در سال 1377 با پشتوانه‌ی چند دهه تجربيات پيشين مؤسسين اين مجموعه، در زمينه‌ی اجرای پروژه‌های عمرانی، فعاليت خود را آغاز نمود. اين شرکت با فعاليت و تلاش مستمر در زمينه‌ی ساخت و ساز و اجرای موفقيت آميز پروژه‌های بزرگ عمرانی در سراسر کشور، خدمات ارزنده و شايان توجه‌ی را در راستای سازندگی و آبادانی ميهن عزيزمان به هموطنان خود ارائه نموده است.

اين مجموعه با بهره‌مندی از مديران با تجربه، پرسنل فنی متخصص و برپایی واحدهای تخصصی مهندسی، کنترل پروژه، تحقيق و توسعه، کنترل کيفيت، مهندسی ارزش و HSE توانسته است نقش مؤثری در سازندگی کشور و اجرای پروژه‌های داخلی و بين‌المللی داشته باشد.

  اين شرکت با اخذ رتبه‌ی يک صلاحيت پيمانکاری در دو رشته‌ی «راه و ترابری» و «ساختمان و ابنيه» از معاونت برنامه‌ريزی و نظارت راهبردی رئيس جمهور، توانایی اجرای بزرگ ترین پروژه‌ها را دارد.

  از سوی ديگر اين شرکت همزمان با حضور سازنده‌ی خود در بخش های مختلف عمرانی، نسبت به فعاليت‌های معدنی نيز بی‌توجه نبوده و با ثبت شرکت تخصصی معدنی، اقدام به فعاليت‌های استخراجی و اکتشافی محدوده‌های معدنی متفاوت در اطراف استان‌های تهران، البرز و ساير نقاط کشور نموده است.

  اين شرکت با راه‌اندازی خطوط سنگ شکن متعدد، اقدام به توليد شن و ماسه از معادن کوهی انفجاری نموده و با داشتن شش کارخانه‌ی آسفالت و يک پلنت توليد قير امولسيونی سهم عمده‌ای در توليد آسفالت کلان‌شهرهای تهران، کرج و ديگر نقاط کشور دارد.

  همچنين کارخانجات توليد بتن اين مجموعه، نقش تأمين بتن پروژه‌های عمرانی، به ويژه در منطقه‌ی عسلويه را عهده دار است. اين شرکت یکی از تأمين کنندگان بتن مورد تأييد تمامی شرکت‌های پتروشیمی و فازهای پارس جنوبی می‌باشد.

گالری پروژه