غرفه نمایشگاهی شرکت برنا باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403

غرفه سازی شرکت برنا باتری(گلوبال) در نمایشگاه قطعات خودرو تهران

کارفرما:شرکت برنا باتری (گلوبال)

نمایشگاه: قطعات خودرو تهران

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: تولید انواع باتری های خودرویی و ...

شرکت گلوبال که میزبان بازدیدکنندگان بود از زیر مجموعه های شرکت برنا باتری از برترین تولید کنندگان باتری های خودرویی در کشو راست.

رسانه ارسطو – غرفه نمایشگاهی شرکت برنا باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران توسط شرکت غرفه سازی بین المللی ارسطو دیزاین طراحی و ساخته شد. این غرفه با مساحتی بالغ بر 170 متر مربع در 2 طبقه در سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران در کنار 2 غرفه دیگر ارسطو دیزاین( سپاهان باتری و کیان باتری) ساخته شد. شرکت گلوبال که میزبان بازدیدکنندگان بود از زیر مجموعه های شرکت برنا باتری از برترین تولید کنندگان باتری های خودرویی در کشو راست.

درباره برنا باتری

شرکت تولیدی برنا باتری در سال 1369 با توجه به كمبود شديد باتری خودرو در كشور و در شرايطی كه تنها يک توليد‌كننده باتری خودروی دولتی در كشور وجود داشت تاسیس و از سال 1373 به بهره‌برداری رسید.

به دنبال استقبال چشمگير مصرف‌كنندگان از كيفيت محصولات توليدی برنا باتری و همزمان با افزايش تقاضای باتری در كشور، اين شرکت به طور مستمر اقدامات و تمهيدات لازم را در زمينه افزايش كمی و كيفی توليدات و تنوع محصولات خود به‌عمل آورده و به منظور كامل شدن زنجيره توليدات اعم از پوسته باتری، صفحات سربی و…، چندين واحد توليدی جديد به واحدهای قبلی افزود و در حال حاضر مجموعه كارخانجات برنا باتری به يك مجتمع عظيم صنعتی و ارزشمند انواع باتری خودرو در کشور تبديل گرديده كه علاوه بر اشتغال حدود 600 نفر نيروی كار به طور مستقيم، شرايط اشتغال غيرمستقيم بيش از 10.000 نفر نيرو كه در زنجيره تأمين اين مجتمع قرار دارند را فراهم آورده است.

بهره‌گيری از نيروهای كارآمد و متخصص، برخورداری از مدرن‌ترين ماشين‌آلات توليد باتری مطابق با تكنولوژی روز دنیا و نیز تعهد و پاي‌بندی مديران و پرسنل اين مجتمع بر اصول بهبود مستمر كيفيت و جلب رضايت مشتريان، باعث گرديده كه همواره صنايع خودروسازی كشور، شركت برنا باتری را به عنوان يكی از منابع اصلی تأمين باتری خود انتخاب نمایند.

افتتاح دفاتر فروش و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط ايران و ارائه خدمات متناسب با نيازها و درخواست‌های مشتريان، موجب گردیده بتوانيم رضايت مصرف‌كنندگان نهايی خود را جلب نمائيم كه بازخوردهای مشتریان محترم، مبين اين ادعاست.

شركت توليدی برنا باتری ضمن مشاركت در تدوين استاندارد ملی باتری استارتر، اولين واحد دريافت‌كننده گواهينامه استاندارد ملی ايران در زمینه باتری خودرو در کشور می‌باشد.

اين شـركت در امر اسـتقرار سـيسـتم‌های مديـريت تـضميـن كيـفيـت پيـشتـاز بوده و دريـافت گواهیـنامه‌های ISO9001:2015 از شركت IMQ ايتاليا و نیز دريافت گواهينامه‌های متعدد ملی و بين‌المللی در خصوص كيفيت محصولات توليدی، مبين پويايی سازمان و بهره‌گيری از ابزارهای نوين سیستم مديريت کیفیت در سطح مجموعه كارخانجات برنا باتری می‌باشد و همچنان اين حركت رو به جلو با همت و تلاش خستگی‌ناپذير در سطح مدیران و پرسنل این شرکت ادامه دارد.

پروژه های غرفه سازی ارسطو دیزاین در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403:

غرفه شرکت سینا فن خودرو در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه شرکت آرمان الکتریک ارگ در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه شرکت آیسین ژاپن در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

غرفه نمایشگاهی شرکت برنا باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

پروژه غرفه سازی سپاهان باتری در نمایشگاه قطعات خودرو تهران 1403 – غرفه سازی ارسطو دیزاین (arastoodesign.com)

تلفن تماس شرکت: 37416-021

بخش نمایشگاه ها و رویداد های داخلی: ۰۹۱۲۰۹۳۲۴۴۵

تلفن بخش بین الملل: ۰۹۱۲۰۸۳۶۴۰۶

تلفن دفتر امارات:  ۰۰۹۷۱۵۰۷۱۲۳۰۴۸

ایمیل : arastoo.graphic@yahoo.com

آدرس دفتر ایران : تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، مجتمع گلشن طبقه ۴ واحد ۴۰۹

آدرس دفتر امارات متحده عربی : Sharjeh aljadeh the riff 2 by arada number 521

گالری پروژه