غرفه هلدینگ فولاد یزد در نمایشگاه متافو 1402

غرفه نمایشگاهی فولاد یزد در متافو 1402

کارفرما:شرکت فولاد یزد

نمایشگاه: متافو

سال ساخت: 1402

نوع فعالیت: تولید مقاطع فولادی

رسانه_ارسطو – غرفه شرکت فولاد یزد به دست کارشناسان با تجربه ارسطو دیزان به مساحت 100 متر مربع در نمایشگاه متافو 1402 طراحی و اجرا شد.
محصـولات #فولاد_یزد اساس تمـایز خود را در اقتصــادی کردن مصرف فولاد در ساخت و ساز بنا نهاده است. ارائه سرویس‌ های جانبی و ارتباط مستقیم با مصـرف کننده، پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان، تحقیق و توسعه مداوم و طراحی محصولات جدید فولادی برای کاهش هر چه بیشتر هزینه‌ ها از دیگر ارزش‌های محصولات فولاد یزد می‌باشند.

معرفی شرکت

برند فولاد یزد در سال 1359 تاسیس و فعالیت این برند با تولید مقاطع براق فولادی با احداث یک واحد تولیدی در زمینی به مساحت 50 هکتار در شهر یزد آغاز و در حال حاضر به عنوان بزرگترین برند فولادی در بخش خصوصی کشور شناخته می شود .
کامل بودن چرخه فولاد از سنگ آهن تا محصول نهایی و تولید بیش از 12 گروه محصول ، نتیجه نیم قرن فعالیت و کسب دانش در حوزه معدنی و فولاد بوده و همراه داشتن منابع انسانی متعهد با دانش فنی به روز سهم قابل توجهی را در رسیدن به این مهم ایفا نموده و امروز محصولات این برند در بازار داخل و بیش از 20 هدف صادراتی قابل عرضه می باشد .
در کنار فعالیت معدنی در چند استان کشور و تامین سنگ آهن ،تولید کنستانتره و گندله، واحد فولاد سازی با دارا بودن کوره قوس الکتریکی و پاتیلی (LF) قابلیت شارژ 100% آهن اسفنجی و کنترل عناصر (Cu;Sn;Pb;Zn) امکان ریخته گری شمش 130*130 الی 200*200 با گریدهای صنعتی و ساختمانی را دارا می باشد .
خطوط نورد با قابلیت شارژ شمش 12 متری ، امکان استفاده از فناوری ترمکس در تولید و سایر ویژگی ها تنوع در گروه محصول تولیدی و محصولات اقتصادی را برای مشتریان به ارمغان می آورد ، که استفاده از محصولات خاص این برند در پروژه های شاخص کشور گواه این مطلب می باشد .

نگاهی به خط نورد

محصولات فولادی این برند قابلیت استفاده در 22 صنعت نظیر : ساختمانی ، پیچ و مهره ، الکترود جوشکاری ، بتن مسلح، فنر ، صنایع معدنی، ماشین کاری و … را دارا می باشد ، و به صورت میلگرد آجدار ،  میلگرد ساده ، کلاف آجدار ، کلاف ساده ، تیرآهن و تسمه فولادی پهن و سایر مقاطع قابل تولید در خط نورد فولاد یزد می باشد .

 محصولات‭ ‬فولاد‭ ‬یزد‭ ‬اساس‭ ‬تمایز‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬اقتصادی‭ ‬کردن‭ ‬مصرف‭ ‬فولاد‭ ‬در‭ ‬ساخت‭ ‬و‭ ‬ساز‭ ‬بنا‭ ‬نهاده‭ ‬است‭. ‬ارائه‭ ‬سرویس‌های‭ ‬جانبی‭ ‬و‭ ‬ارتباط‭ ‬مستقیم‭ ‬با‭ ‬مصرف‭ ‬کننده،‭ ‬پاسخگویی‭ ‬به‭ ‬نیازهای‭ ‬خاص‭ ‬مشتریان،‭ ‬تحقیق‭ ‬و‭ ‬توسعه‭ ‬مداوم‭ ‬و‭ ‬طراحی‭ ‬محصولات‭ ‬جدید‭ ‬فولادی‭ ‬برای‭ ‬کاهش‭ ‬هر‭ ‬چه‭ ‬بیشتر‭ ‬هزینه‌ها‭ ‬از‭ ‬دیگر‭ ‬ارزش‌های‭ ‬محصولات‭ ‬فولاد‭ ‬یزد‭ ‬می‌باشند‭.‬

گالری پروژه