پروژه طراحی غرفه شرکت الکترو پژواک در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

پروژه شرکت الکترو پژواک در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

کارفرما:الکترو پژواک

نمایشگاه: مایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

سال ساخت: 1402

نوع فعالیت: تولید کننده ترانسفورماتور های اندازه گیری فشار ضعیف و فشار متوسط

رسانه ارسطو – غرفه شرکت الکترو پژواک در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران توسط ارسطو دیزاین طراحی و اجرا شد. این پروژه تک وجهی در 2 طبقه و 2 اتاق VIP – CIP و ویترین محصولات به اجرا در آمد.

گروه صنعتی الکتروپژواک آرین( رضا ترانس ورک ) تولید کننده تجهیزات مورد استفاده در صنعت برق از جمله ترانسفورماتور های اندازه گیری شامل ترانسفورماتور ولتاژ و جریان فشار ضعیف و فشار متوسط ( تا سطح 36 کیلوولت)، ترانسفورمر های تغذیه، سلف های حلقوی و انواع بوشینگ و مقره در ایران است. این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 بوده و محصولات آن مطابق استاندارد بین المللی IEC تولید شده و مورد تایید:

– سازمان توانیر
– تائیدیه از پژوهشگاه نیرو برای ترانسفورمرهای جریان و ولتاژ فشار متوسط
– تائیدیه از آزمایشگاه CESI برای ترانسفورمرهای جریان فشار ضعیف
-تائیدیه از آزمایشگاه CPRI برای ترانسفورمرهای فشار متوسط
-تائیدیه از دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور)
-شرکت SPEC (بازرگانی پتروشیمی)
-شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
-مپنا
-شرکت برق منطقه ای تهران و سایر استانها
و شرکت های توزیع برق در سراسر کشور می باشد.

گروه صنعتی الکتروپژواک آرین با بیش از سی و پنج سال سابقه فعالیت در صنعت برق افتخار دارد که به دست توانمند متخصصین کشور، کلیه مراحل مربوط به تولیدات خود را از جمله طراحی، تدوین دانش فنی و تولید صنعتی را به مرحله اجرا در آورده و دارای 13 اختراع ثبت شده می باشد. این شرکت برای اولین بار در کشور موفق به بکارگیری فناوری Automatic Pressure Gelation در تولید انواع ترانسفورمرهای فشار متوسط تا سطح 36 کیلو ولت شد. 

انتخاب به عنوان واحد نمونه استان خراسان رضوی در سال 1386 از دیگر افتخارات این شرکت می باشد. با توجه به فعالیت های فناورانه، گروه صنعتی الکتروپژواک آرین در سال 1395 به جمع شرکت های دانش بنیان کشور پیوست.

گالری پروژه