09120932445

پروژه طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت برسام پلیمر در ماینکس 2023

کارفرما:برسام پلیمر

نمایشگاه: ماینکس 2023

سال ساخت: 1402

نوع فعالیت: تولید قطعات مصرفی صنعتی

هدف اولیه و اصلی مجموعه برسام پلیمر طراحی و ساخت قطعاتی است که باعث پیشرفت روزافزون در پروژه­ های صنایع و معادن کشور و همکاران فعال در بخش نفت و گاز گردد.

غرفه نمایشگاهی شرکت برسام پلیمر در نمایشگاه ماینکس 2023 در محل مصلی تهران طراحی و اجرا شد. هدف اولیه و اصلی مجموعه برسام پلیمر طراحی و ساخت قطعاتی است که باعث پیشرفت روزافزون در پروژه­ های صنایع و معادن کشور و همکاران فعال در بخش نفت و گاز گردد.

این مجموعه همچنین به دنبال تلاش برای بومی سازی قطعات مصرفی در صنعت کشور عزیزمان برای رسیدن به تولید 100 درصد ملی و بی نیازی از واردات هر گونه کالای مشابه در این زمینه است. البته شایان ذکر است رسیدن به این حجم از موفقیت مستلزم کار شبانه روزی و استفاده از علم، تخصص و تعهد در کنار حمایت مصرف کنندگان گرامی خواهد بود.

از جمله دلایل موفقیت روزافزون این مجموعه دارا بودن کادر فنی و مدیریتی با دانش آکادمیک در کنار مشاوران خبره و با تجربه در صنایع مختلف است.

اتاق فکر برسام پلیمر قادر به طراحی هر قطعه کاربردی و نیز توانایی رفع نقص احتمالی هر قطعه یا تجهیزی است.

ماین شرکت افتخار داشته تا چندین بار به عنوان تولید کننده با کیفیت ایرانی در زمینه پلی­ یورتان باشد.

افق پیش روی برسام پلیمر با یاری خداوند رسیدن به صنعتی صد در صد بومی و ملی با قدرت رقابت منطقه ­ای و فرا منطقه­ ای است که در سایه لطف الهی و حمایت صنعت کاران ایرانی محقق خواهد شد.

باعث افتخار برسام پلیمر است که علاوه بر تولید با کیفیت محصول مورد نیاز، مشاور و پاسخگوی همیشگی متقاضی باشیم.

گالری پروژه