پروژه غرفه سازی نمایشگاهی شرکت فیلتر کاج در نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران 1403

کارفرما:شرکت فیلتر کاج

نمایشگاه: حمل و نقل ریلی تهران 1403

سال ساخت: 1403

نوع فعالیت: ساخت و تولید فیلتر های صنعتی و خاص

رسانه ارسطو – شرکت فیلتر کاج برای چندمین بار برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی از شرکت غرفه سازی ارسطو دیزاین استفاده کرد. ارسطو دیزاین از برترین شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی در ایران و خاور میانه این غرفه را به متراژ 112 متر مربع در یک طبقه و در نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران طراحی و اجرا کرد.

ارسطو دیزاین در نمایشگاه حمل و نقل ریلی 1403 وظیفه طراحی و ساخت 3 غرفه را به عهده داشت:

معرفی غرفه شرکت فیلتر کاج

شرکت تولیدی فیلتر کاج برندی پر سابقه و قابل اطمینان برای تمامی مصرف کنندگانی است که به سالم ماندن موتور خودروی خود اهمیت میدهند. ما از قبل به نیازهای مشتریان خود توجه داریم و با نوآوری و بکارگیری فن آوری های نوین علوم روز دنیا، همواره سعی در تولید فیلترهایی با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کرده ایم.

شرکت فیلتر کاج تاثیرگذارترین شرکت در تدوین آئین نامه استاندارد فیلتر در ایران بوده است و پیشگام در ساخت و تولید فیلترهایی است که نیاز به دانش فنی خاص دارند.

همکاری مستمر در تدوین استاندارهای ملی، ساخت و نصب و راه اندازی دستگاه های تست فیلتر برای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، حضور پرسنل متخصص و با تجربه در بخش های مختلف، سرمایه گذاری جهت توسعه و بهینه کردن خطوط تولید فیلتر، راه اندازی واحد تحقیق و توسعه جهت مکانیزه کردن خطوط تولید، ارائه خدمات پس از فروش، تامین کننده انواع فیلترهای خاص برای چند شرکت معتبر کشور و تهیه مواد اولیه از منابع معتبر خارجی همه از عوامل و دلایلی هستند که باعث تمایز فیلتر کاج از سایر شرکت های مشابه شده است.

گالری پروژه