آخرین مطالب

بررسی شرکت در نمایشگاه ها امارات و شرایط غرفه سازی

نمایشگاه امارات

شرکت در نمایشگاه های خارجی و بین المللی یک بستر عالی جهت قرار گرفتن در معرض بازارهای بروز و همچنین شبکه سازی است. شما از طریق شرکت در نمایشگاه های بین المللی می توانید به راحتی وارد بازار بین المللی شوید و مشتریان بالقوه خارجی خود را پیدا کنید.

غرفه سازی در امارات یک کسب و کار موفق بدون محدودیت زمانی که می تواند هدف اصلی شما از زمان آغاز فعالیتتان باشد. امارات یکی از کشورهای تجاری است که معمولا نمایشگاه های مختلفی در آن برگزار می شود و میتوانید با شرکت در این نمایشگاه ها و طراحی غرفه نمایشگاه، آینده روشنی را برای برند خود رقم بزنید.

شرکت در نمایشگاه و طراحی غرفه در امارات

چرا باید به شرکت در نمایشگاه و طراحی غرفه در امارات اهمیت داد؟

با شرکت در نمایشگاه های امارات شما می توانید نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه را افزایش دهید. در این نمایشگاه ها افراد از نقاط مختلف جهان گرد هم می‌آیند و می توانید یک تبلیغ و معرفی در سطح جهانی داشته باشید و مخاطبان هدف خود را جذب کنید.

غرفه سازی در امارات شرایط مناسبی هم برای همکاری با دیگر شرکت ها و برندهای مرتبط با حوزه کاریتان را برای شما فراهم می کند. با طراحی غرفه در امارات شما در معرض قراردادهای بین المللی قرار می گیرید که می تواند علاوه بر افزایش سود، برای اقتصاد کشور هم مناسب باشد.

این تنها بخشی از اهمیت شرکت در نمایشگاه های امارات است. با وجود هزینه غرفه سازی نمایشگاه در این نمایشگاه ها شما با روند و تکنولوژی های روز جهان آشنا می شوید و یک بستر عالی برای بروز شدن دانش و اطلاعات شما است که در نهای سبب پیشرفت فعالیتتان می شود.

میتوانید از تجربه دیگران بهره مند شوید و یک تجربه جدید هم برای خود کسب کنید. رزومه قوی داشته باشید و گامی بزرگ در مسیر رسیدن به قله موفقیت بردارید.

مزیت های شرکت در نمایشگاه و غرفه سازی در امارات متحده

مزیت های شرکت در نمایشگاه های امارات متحده

احتمالا شما هم این سوال را در ذهن دارید که چرا غرفه سازی در امارات؟ قطعا کشورهای دیگری هم مثل غرفه سازی در روسیه وجود دارد که می توانید برای شرکت در نمایشگاه های آن ها اقدام کنید. اما امارات نزدیک به کشورمان بوده و سرمایه گذاران بسیار زیادی هم دارد. همین دلیل به تنهایی کافی است تا شما را قانع کند. اما شرکت در نمایشگاه های امارات و دبی می ‌تواند برای شما به عنوان یک کسب و کار چندین مزیت دیگر هم داشته باشد که عبارتند از:

  • دسترسی به بازار جهانی: نمایشگاه های دبی، جذابیت بالایی برای شرکت کنندگان بین المللی دارند. با طراحی غرفه در امارات، شما می‌ توانید به صورت مستقیم با مخاطبان و مشتریان بین المللی در تماس باشید و فروش خود را گسترش دهید.
  • نمایش محصولات و خدمات: نمایشگاه ها به شما اجازه می‌ دهند تا محصولات و خدمات خود را به صورت حضوری به نمایش بگذارید. این فرصت به شما کمک می ‌کند تا بازخوردهای زنده از مخاطبان درباره کالاها و خدمات خود دریافت کنید و آن ‌ها را بهبود داده و سفارش جذب کنید.
  • شبکه سازی: نمایشگاه های امارات، فضای مناسبی را برای شبکه سازی با سایر مراجعه کنندگان فرآهم می ‌کنند. شرکت در این نوع رویداد ها، مجالس ها فرصت عالی است که می تواند پیشرفت و افزایش سود شما را تضمین کند.

معرفی بهترین نمایشگاه های امارات

معرفی بهترین نمایشگاه های امارات

امارات متحده عربی دارای بهترین نمایشگاه ها در منطقه خاورمیانه است که می توانید در آنها تجربه های فراوانی را  کسب کنید. برخی از بهترین نمایشگاه های امارات عبارتند از:

نمایشگاه الکترونیکس

این نمایشگاه بزرگ و بین المللی در حوزه الکترونیک و فن آوری اطلاعات است. شرکت کنندگان می توانند جدیدترین تکنولوژی ها و محصولات الکترونیک را در این نمایشگاه مشاهده کنند. اگر علاقه مند به تکنولوژی روز هستید حضور در این نمایشگاه و غرفه سازی در امارات می تواند شما را به وجد آورد.

نمایشگاه لوکس

این نمایشگاه چند روزه، به عنوان یک پلتفرم برجسته برای برندهای لوکس و شخصی سازی شده، عطرها، جواهرات، لباس، طلا و … برگزار می شود.

نمایشگاه گالفود

این نمایشگاه به مدت چند روز، به عنوان یک پلتفرم بین المللی بزرگ در صنعت غذایی شامل غذا، نوشیدنی و… برگزار می شود. معمولا سرآشپزها، صاحبین رستوران، کافه و… طرفدار پر و پاقرص این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه خودرو

این نمایشگاه سالانه در منطقة خليج فارس برگزار می شود و بروز ترین و جدیدترین خودروهای برندهای جهانی در آن رونمایی و معرفی می شوند. اگر در زمینه ماشین، طراحی خودرو و… فعالیت دارید میتوانید به راحتی در این نمایشگاه شرکت کنید.

امارات نمایشگاه های زیادی دارد که بسته به نوع فعالیت و حوزه کاری تان می توانید در آنها شرکت کنید.

چرا غرفه سازی در امارات با شرکت های ایرانی بهتر است ؟

چرا غرفه سازی در امارات با شرکت های ایرانی بهتر است ؟

غرفه، یکی از مهم ترین بخش های نمایشگاه است که جهت شرکت در نمایشگاه باید از قبل آن را رزرو کنید. کار همینجا به پایان نمی رسد و باید به فکر طراحی غرفه در امارات و اجرا آن هم باشید. هرچه غرفه زیباتر و شکیل تری داشته باشید، بیشتر جلب توجه خواهید کرد. اما آیا از ارتفاع مجاز غرفه سازی نمایشگاه خبر دارید؟ یا قوانین غرفه سازی نمایشگاهی را می‌شناسید؟

هرچقدر هم آشنا به فرهنگ عربی باشید و تسلط کافی به زبان داشته باشید، باز هم حس غریبی خواهید داشت. اما ساخت غرفه با شرکت های ایرانی باعث می شود با عزت نفس و اطمینان بیشتری در نمایشگاه حاضر شوید. از طرفی ساخت غرفه نمایشگاهی نیاز به رعایت یک سری اصول و قوانین دارد که اگر آشنا به آن نباشید، ممکن است فرصت شرکت در نمایشگاه را از دست بدهید.

شما بدون دغدغه هرآنچه که نیاز دارید با کارشناسان شرکت درمیان خواهید گذاشت و نتیجه کار را در نمایشگاه خواهید دید. یکی از بهترین شرکت های ایرانی در زمینه ساخت غرفه و طراحی دکوراسیون داخلی، مجموعه طراح سازه ارسطو است که می توانید ساخت غرفه خودتان در نمایشگاه امارات را به آن بسپارید. غرفه شما با استفاده از متدهای روز و قوانین بین المللی در سریع ترین زمان طراحی و اجرا خواهد شد.

4.4/5 - (25 امتیاز)