چرا همه شرکت ها نیازمند طراحی دکوراسیون اداری هستند؟

یک دفتر کار با طراحی خوب بازتاب یک کسب و کار موفق است.

توجه به دکوراسیون محیط اداری و دیزاین آن از مهم ترین نکاتی است که بر روی عملکرد کارمندان و عملکرد آن ها تاثیر می گذارد. دانش، مهارت، هماهنگی و… جز اصل های مهم است که بهبود عملکرد یک شرکت کمک می کند اما همه این ها تا زمانی که محیط آرام برای کارمندان فراهم نکنید، هیچ اهمیتی نخواهد داشت. طراحی دکوراسیون داخلی اداری باید به گونه ای باشد که ضمن ایجاد فضای آرام، سلامت جسمی کارکنان را هم تضمین کند.

نور کافی، استفاده از مبلمان متناسب با ارگونومی بدن، تهویه مطبوع و… از سری نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون اداری مد نظر قرار دهید. تیم مجرب ارسطو دیزاین با در نظر داشتن متدهای زیبایی و همچنین استانداردهایی که در دفتر کار باید رعایت شود، جذاب ترین و مدرن ترین دکوراسیون داخلی را برای شما طراحی می کند. با ارسطو دیزاین می توانید دفتر کاری شیک و متفاوت داشته باشید که به جذب مشتریان هم تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار

طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار اهمیت بسیاری در امور کسب و کار دارد. طراحی مناسب دفتر کار می ‌تواند روحیه و خلاقیت کارکنان را بهبود بخشد. چیدمان مناسب فضا، استفاده از رنگ‌های مناسب، نورپردازی صحیح و استفاده از عناصر تزئینات مورد نظر، محل کار را جذاب تر و دلچسب‌تر می ‌کند و کارمندان می توانند در یک فضای دوست داشتنی پروژه ها و امور کاری خود را انجام دهند. 

طراحی دکوراسیون دفتر اداری به صورت حرفه ای باعث افزایش تمرکز و توجه کارکنان می‌‌شود. استفاده از رنگ‌های مناسب، نورپردازی صحیح و حذف عوامل آزاردهنده مثل سروصدا، باعث می‌شود که پرسنل بتوانند بهترین عملکرد را در اجرای وظایف خود داشته باشند. همچنین می‌تواند تاثیر بسزایی در سلامت روانی و جسمی کارکنان داشته باشد. از این رو طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار اهمیت بسیار زیادی دارد و باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار​

نمونه کارهای دکوراسیون اداری

طراح سازه ارسطو برترین مجموعه در طراحی دکوراسیون های اداری

طراحی دکوراسیون داخلی اداری خود را با بهترین ایده های دکوراسیون اداری به طراح سازه ارسط بسپارید.

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی اداری

 طراحی دکوراسیون داخلی اداری به صورت مرحله‌ای انجام می‌شود تا زیبایی و کیفیت خروجی کار بسیار بیشتر باشد. ابتدا باید طراحی را به صورت خلاقانه متناسب با نظر مشتری انجام دهید. البته این طراحی باید در چهارچوب قوانین و استانداردهای لازم باشد. بعد از آماده شدن طرح نهایی باید مطابق با مراحل زیر پیش بروید تا نتیجه رضایت بخشی داشته باشید:

  • اماده کردن اقلام و لوازم مورد نیاز
  • چیدمان
  • نورپردازی
  • تزئین محیط

اگر فضای کوچکی دارید به منظور تقسیم بندی محیط جهت ایجاد حریم خصوصی برای کارمندان می توانید از انواع پارتیشن ها و… هم استفاده کنید.

غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی اتاق مدیریت

یکی از مهم ترین بخش‌های هر محیط اداری، اتاق مدیریت است که معمولا بزرگترین اتاق در هر شرکت بوده و طراحی بسیار لوکس دارد. این اتاق نماینده‌ای از دکوراسیون فضای کاری شما است و باید به بهترین شکل چیدمان شود. علاوه بر زیبایی باید به گونه‌ای باشد که مدیران بتوانند در آن به صورت موثر و کارآمد فعالیت کنند. طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت مدرن و کلاسیک جزو پرطرفدارترین سبک‌های دکوراسیون اداری است که می توانید از آن استفاده کنید. در اتاق مدیریت باید به فکر یک میز مدیریت جذاب با قفسه های شیک و همچنین میز جلسه و… باشید. تمامی اقلام موجود در اتاق باید هماهنگ با یکدیگر باشند و از نظر رنگ هم باهم ست شوند.

شرکت طراحی دکوراسیون اداری

یک شرکت طراحی دکوراسیون اداری باید بتواند هماهنگی بین نوع فعالیت، هویت بصری و  دکوراسیون را برقرار کند. به این منظور باید از تکنیک ها و اصول مختلفی استفاده کند. علاوه بر آن باید نظم اداری هم در فضا رعایت شود. محیطی کاملا رضایت بخش که بعد از مدتی کار در این فضا باعث دلزدگی و خستگی نشود. طراحي مناسب فضای كار باعث بهبود فعاليت های روزانه شده و كاركنان را در اجرای وظایف خود ياري مي كند. چیدمان صحيح ميز و لوازم كامپيوتر و ساير وسايل مورد نياز، به كاركنان این امكان را مي دهد تا به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند و بدون هیچ گونه مشکلی کار خود را انجام دهند. در نتیجه شاهد افزایش سرعت کارها خواهید شد. جدای از همه این ها، قیمت طراحی دکوراسیون اداری هم اهمیت بسیار زیادی دارد. مجموعه ارسطو دیزاین یکی از  برترین شرکت های طراحی دکوراسیون اداری در تهران  است که کلیه خدمات طراحی و ساخت غرفه، طراحی دکوراسوین داخلی اداری و… را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت خلاقانه انجام می دهد. در صورت نیاز می توانید به آسانی از خدمات این مجموعه و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

غرفه سازی نمایشگاهی

با ما تماس بگیرید و تجربه دکوراسیونی منحصر به فرد و زیبا را برای خود ایجاد کنید. 

1. توجه به استفاده بهینه از فضا

در طراحی دکوراسیون اداری باید به استفاده بهینه از فضا توجه کرد و مطمئن شد که هر قسمت از فضا برای استفاده مناسب طراحی شده است.

5. فضای سبز

استفاده از گل و گلدان ها، گلخانه های داخل ساختمان، پارکینگ های سبز و ... در دکوراسیون اداری ممکن است تأثیر زیادی در خلاقیت، آرامش و خشکیدگی هوای فضا داشته باشد.

2. رنگ ها و جلوه های بصری

رنگ ها و جلوه های بصری می توانند تاثیر زیادی در حالت روحی و انگیزش کارکنان داشته باشند. باید رنگ های مناسب با اثر بخشی مثبت مانند آبی (برای آرامش)، سبز (برای خلاقیت) و قرمز (برای افزایش انگیزش) را در نظر گرفت.

6. استفاده از مصالح مناسب

در طراحی دکوراسیون اداری باید از مصالح با کیفیت و با دوام استفاده کنید. برای مثال: استفاده از مبلمان با پارچه های مقاوم، کاغذ دیواری با کیفیت، فرش های قابل شستشو و ...

3. نورپردازی مناسب

نورپردازی مناسب در دکوراسیون اداری معمولا شامل تعادل بین نور طبیعی و نور مصنوعی است. باید از پنجره ها و منابع نور طبیعی استفاده کنید و در عین حال نور مصنوعی را به گونه ای طراحی نمایید که فضا را روشن و دلپذیر کند.

غرفه سازی نمایشگاهی

با طراح سازه ارسطو محیط کاری دلنشین تری داشته باشید.

مجموعه ارسطو دیزاین یکی از  برترین شرکت های طراحی دکوراسیون اداری در تهران است که کلیه خدمات طراحی و ساخت غرفه، طراحی دکوراسوین داخلی اداری و… را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت خلاقانه انجام می دهد.