طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

طراحی بر پایه خطوط نیست، شگفتی اساس این هنر است

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی ترکیبی از علم و هنر است. یک نمونه غرفه رو مثل یک بوفه فرض کنید که ما با طراحی بهش روح و شخصیت می دهیم غرفه تلفیقی از رنگ‌ها، نورها و المان هایی می‌باشد که ما به صورت هنرمندانه با ترکیبی از اصول و قواعد کارآمد به طراحی و ترکیب آنها می پردازیم.

اصل اولیه طراحی غرفه نمایشگاه ذهن خلاق و علاقه ی طراح میباشد. این هنر هم مثل بقیه هنر ها، سبک و سیاق خود را دارد و یک طرح خوب شامل بکار بردن بخش های کاربردی و نوری با ریتم خلاقانه و چشم انداز المان هایی جدید است. درست مانند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حس لوکس بودن فضا را به فرد القا می‌کند. 

چه انتظاراتی می توانید از ارسطو دیزاین داشته باشید؟

غرفه سازی نمایشگاهی

طرح هایی که نیازهای شما را برآورده می کنند

ما یک کاتالوگ از بیش از 300 طرح غرفه نمایشگاهی به عنوان رزومه در اختیار شما می گذاریم. این طرح‌ها به‌خوبی مطابق با نیازهای شرکت هایی شبیه شما طراحی شده‌اند - از یک غرفه کوچک داخلی یا غرفه جزیره بزرگ.

غرفه سازی نمایشگاهی

مدیریت پروژه

غرفه نمایشگاهی شما منحصر به فرد است چون شما شایسته بهترین ها هستید. با ما، یک مدیر پروژه اختصاصی شما را در فرآیند اجاره غرفه نمایشگاه همراهی می کند. از تنظیم جدول‌های شروع تا پایان ساخت و در انتها تخریب غرفه. حتی مدیریت نمایشگاه و غرفه سازی بعدی.

غرفه سازی نمایشگاهی

پاسخگویی سریع و مسئولیت پذیری

زمانبندی در برنامه ریزی برای یک نمایشگاه بین المللی بسیار مهم است. برای تسریع فرآیند برای شما، ما یک طرح سه بعدی و یک قیمت برای غرفه نمایشگاه تجاری شما در عرض 1 تا 3 روز کاری ارائه می کنیم. این انتخاب سریع طراحی اولیه غرفه نمایشگاهی را تضمین می کند و به شما یک شروع عالی نسبت به رقبا را می دهد.

غرفه سازی نمایشگاهی

کنترل کیفیت همزمان با ساخت

کمک کامل ما کارهای سنگین را انجام می دهیم و به شما امکان می دهیم روی ارائه خود تمرکز کنید. ما هر مرحله را مدیریت می کنیم: طراحی، ساخت، حمل و نقل، نصب و برچیدن. خدمات غرفه نمایشگاه تجاری ما در سراسر ایالات متحده تجربه ای بدون استرس را تضمین می کند.

غرفه سازی نمایشگاهی

قیمت گذاری شفاف

برخلاف اکثر غرفه سازان در ایران، ما قیمت غرفه سازی نمایشگاهی را به صورت فراگیر ارائه می دهیم. ما شما را با صورت‌حساب‌های پس از نمایش شوکه نمی‌کنیم، بیشتر هزینه هایی که انتظار پرداخت آنرا دیرید، توسط ما پرداخت می شود. مثل هزینه نضافت، برخی از مجوزها، تخریب و ...

غرفه سازی نمایشگاهی

همراهی و کمک

کارهای مهمتر را انجام می دهیم و به شما امکان می دهیم روی معرفی خود در غرفه تمرکز کنید. ما تمام مراحل را مدیریت می کنیم: طراحی، ساخت، حمل و نقل، نصب و تخریب . خدمات غرفه سازی ما، آرامش کامل را برای شما در طول تمام نمایشگاه ها و رویدادها تضمین می کند

برترین ایده های اجرایی​

بهترین در طراحی

نیروی های متخصص

رضایت 100% مشتری

نمونه طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی به شکل های مختلفی طراحی و اجرا می شود. امروزه طراحی غرفه نمایشگاهی ساده و مدرن یکی از خدمات مستقل است که می‌توانید انجام آن را به یک تیم مجرب و حرفه‌ای در این زمینه بسپارید.

مجموعه طراحان سازه ارسطو به عنوان بهترین طراح غرفه نمایشگاهی با داشتن تجهیزات مدرن و طراحان حرفه ای می تواند غرفه های شیک و مجهزی را برای شما طراحی و اجرا کند. طراحی غرفه های خود را به ارسطو دیزاین بسپارید و نتیجه آن را از سیل جمعیت بازدیدکنندگان و افزایش فروش خود ببینید. 

همین تفاوت در طرح و اجرا باعث شده تا انواع طراحی غرفه نمایشگاه متنوعی داشته باشید. شما می توانید با بررسی نمونه طراحی سه بعدی غرفه نمایشگاهی مزایا و معایب آن ها را مورد بررسی قرار دهید و بهترین مدل را بسته به سلیقه و نظر خودتان انتخاب کنید. برخی از انواع نمونه غرفه های نمایشگاهی عبارتند از:

 • غرفه ساده
 • غرفه جزیره ای
 • غرفه سه بعدی
 • غرفه دو طبقه
 • غرفه سفارشی شده
 • غرفه تعاملی
 • غرفه تخصصی
 • و…

خدمات ساخت و طراحی غرفه نمایشگاه با طراحان سازه ارسطو

مجموعه ارسطو دیزاین یکی از برترین و باسابقه ترین شرکت ها در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی است که می توانید با خاطری آسوده، طراحی و اجرا غرفه های خود را در نمایشگاه های داخلی و خارجی به آن بسپارید. طراحان ما به صورت حرفه ای با توجه به فعالیت شما و محل برگزاری نمایشگاه، بهترین طرح ها و طراحی پلان غرفه های نمایشگاهی را برای شما اجرا خواهند کرد. میتوانید طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی و دکوراسیون آن را هم به ارسطو دیزاین بسپارید. همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان مجموعه هم بهره‌مند شوید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم تا همچون نگینی در فضای نمایشگاه بدرخشید.

نمونه ای از فرآیند ساخت و نصب غرفه نمایشگاه

بهترین غرفه های نمایشگاهی

چه عاملی باعث می شود تا یک غرفه به عنوان بهترین غرفه نمایشگاهی شناخته شود؟ ایده طراحی غرفه نمایشگاهی جذاب و منحصر به فرد یکی از فاکتورهایی است که باعث جلب توجه مخاطبان شده و غرفه شما را به بهترین غرفه نمایشگاه تبدیل می کند. اما این تمامی ماجرا نیست. برای آنکه بتوانید لقب بهترین غرفه نمایشگاهی را کسب کنید باید به ویژگی های دیگر آن هم توجه کنید که عبارتند از:

 • فضای باز جهت بازدید راحت تر
 • نورپردازی جذاب و مدرن
 • قابلیت تغییر دکوراسیون و چیدمان
 • ارائه اطلاعات کافی و مفید در خصوص محصول و خدمات
 • استفاده از فناوری های روز
 • و…

در کنار تمامی این فاکتورها باید کار را به کاردان بسپارید. طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی آنطور که به نظر می‌رسد کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و مهارت دارد.

شما می‌توانید طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی خود را به مجموعه طراح سازه ارسطو بسپارید تا با رعایت استانداردهای طراحی غرفه نمایشگاهی و ضوابط طراحی غرفه های نمایشگاهی بهترین غرفه را برای شما طراحی و اجرا کنند.

طراحی غرفه نمایشگاهی داخلی و بین المللی

غرفه های نمایشگاهی ایرانی در نمایشگاه های داخلی با توجه به فرهنگ و سنت‌های ایرانی، طراحی شده و از عناصر معماری و هنر ایرانی الهام گرفته است. در ساخت غرفه نمایشگاهی ایرانی، از رنگ‌ ها، الگو ها و نقش ‌های معروف در هنر ایران استفاده می ‌شود. علاوه بر این، از مصالح محلی و صنایع دستی استفاده می شود تا به ترویج فرهنگ و صنعت داخلی کمک کند.

اما در مقابل غرفه های نمایشگاه خارجی به طور کلی متناسب با تخصص شرکت طراحی و اجرا می شود. در بسياری از نمایشگاه های بین المللی، غرفه ها بر اساس طرح های مدرن و نوآورانه طراحی می شوند. استفاده از رنگ ‌های جذاب، فضا های باز و منحصر به فرد، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و طرح های خلاقانه در طراحی غرفه نمایشگاهی خارجی و بین المللی کاملا مشخص است.

تفاوت اصلی بین طراحی غرفه نمایشگاه بین المللی و داخلی در الگوبرداری از فرهنگ و سنت‌های محلی است. در حالی که غرفه های نمایشگاهی خارجی تمام تلاش خود را برای جذب نظر بازدیدکنندگان و صنعت ‌کاران دارند، غرفه های نمایشگاهی ایرانی سعی دارند فضای مطلوب برای ترویج صنعت داخلی و صادرات کالا به خارج را فراهم کنند.

قیمت طراحی هزینه ساخت غرفه های نمایشگاهی

قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی یکی از عوامل مهمی است که در زمان انتخاب طرح باید به آن توجه کنید. شما باید بتوانید در همین ابتدای مسیر هزینه های شرکت را مدیریت کنید. قیمت غرفه سازی نمایشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • اندازه و مساحت غرفه: اندازه و مساحت غرفه تعیین کننده قیمت تمام شده آن است. غرفه های بزرگتر و با مساحت بیشتر نیاز به بودجه بالاتری دارند. 
 • موقعیت جغرافیایی نمایشگاه: قیمت های نمایشگاه در قسمت‌های مختلف آن ممکن است متفاوت باشد.  
 • طول دوره نمایشگاه: در صورت کم بودن دوره نمایشگاه، قیمت ها اغلب کمتر است. اگر دوره برگزاری نمایشگاه طولانی باشد، به تبع مدت زمان زیادی از تجهیزات و… استفاده خواهید کرد.
 • طراحی و متریال استفاده شده: طراحی و متریال استفاده شده در غرفه نمایشگاهی نیز تأثیر بسزایی در تعرفه طراحی غرفه دارد.
 • خدمات اضافی: خدمات اضافی مانند: نصب و حمل و نقل، نورپردازی، صاف کاری، تجهیزات صوت و تصویر و دکوراسیون داخلی نمایشگاه نیز می تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. 
هزینه غرفه سازی نمایشگاهی ارسطو دیزاین

شرکت های غرفه سازی کدام هستند؟

  شرکت های طراحی غرفه نمایشگاهی زیادی هستند که می توانید طرحی و اجرا غرفه خود را به آن ها بسپارید. اما قبل از آن باید بدانید که هر شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی یک گرید دارد. شناخت این گرید ها به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب راحت و هوشمندانه‌ای داشته باشید. این گرید ها بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود که عبارتند از:

 1. تجربه و تخصص: شرکت هایی که در زمینه غرفه سازی تجربه و تخصص قابل توجهی دارند، معمولا در گرید بالاتر قرار می‌گیرند.                                  
 2. کیفیت خدمات: شرکت غرفه سازی که خدمات با کیفیت و حرفه‌ای در زمینه طراحی و ساخت غرفه ارائه می‌دهند، به طور معمول در گرید بالاتر قرار می‌گیرند.
غرفه بانک ملت در نمایشگاه فاینکس ۱۴۰۲
 1. نوآوری و خلاقیت: به روز بودن شرکت بسیالر مهم است. مجموعه های غرفه سازی باید بتوانند با روش ها و فناوری های جدید و نوآورانه در زمینه غرفه سازی عمل کنند، به گونه ای که خود را به صورت منحصر به فرد نشان دهند، نسبت به رقبای خود بالاتر خواهند بود.
 1. قابل اعتماد بودن: شرکت هایی که در ارائه خدمات غرفه سازی اطمینان و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده اند، در پله بالاتر قرار دارند و گرید آن ها بیشتر است.
 2. نظرات و بازخورد های مشتریان: نظرات و بازخوردهای مشتریان نقش مهمی در گرید شدن شرکت های غرفه سازی دارند. شرکت هایی که نظرات و بازخوردهای مثبت بسیاری از مشتریان خود دریافت کنند، به طور معمول در گرید بالاتر قرار می‌گیرند.

 

 

 

نمونه کار

به طور کلی، گرید شرکت های غرفه سازی به عوامل فوق و عوامل دیگر بستگی دارد و به صورت جامع توسط سازمان ها و اشخاص حقوقی يا حقيقی انتخاب می‌شود.

مزایای همکاری با طراحان سازه ارسطو

متعهد به زمان

تحویل به موقع پروژه های نمایشگاهی با در نظر گرفتن اصول و قوانین غرفه سازی

ارائه خدمات بیشتر

ارائه خدمات در روز های برگزاری برای رفع نیاز کامل مشتریان

متریال باکیفیت

استفاده از متریال باکیفیت و ناظرینی کارامد در جهت رضایتمندی مشتریان

تحویل پروژه

تحویل پروژه قبل از روز افتتاحیه و جلب رضایت کامل مشتریان

بهره گیری از متخصصین

طراحی نمونه های خاص با استفاده از کادری متخصص و طراحان حرفه ای و خلاق

آماده سازی مطلوب

چیدمان و ارائه خدمات نظافت برای آماده سازی مطلوب تر

اصول و استاندارد های طراحی غرفه نمایشگاه

اصول و استاندارد های طراحی غرفه برای نمایشگاه

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی مطابق با یک سری اصول و استانداردها انجام میشود. شما باید تمامی ضوابط و قوانین را قبل از طراحی مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.

قبل از شروع طراحی، باید هدف و اهداف نمایشگاه را مشخص کنید. آیا میخواهید محصولات خود را به فروش برسانید یا فقط به تبلیغات و نمایش محصولات خود بپردازید؟ باید بازار هدف خود را بشناسید و با رقبا و تمام جوانب صنعت خود آشنایی داشته باشید.

در نظر داشته باشید که فضای شما در نمایشگاه محدود است، بنابراین باید بهینه سازی فضای خود را در نظر بگیرید. استفاده از المان‌ های جذاب و چشم‌گیر مانند: رنگ ‌های جذاب، نورپردازی مناسب و طرح‌ های خلاقانه میتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

طراحی غرفه شما باید با هویت بصری برندتان سازگار باشد و پیام مورد نظر را به خوبی منتقل کند.

برای مشاوره و اطلاع از شرایط طراحی غرفه نمایشگاهی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چرا باید طراح سازه ارسطو را انتخاب کنیم؟

به دنبال یک شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی حرفه ای هستید؟ چرا طراح سازه ارسطو را انتخاب نکنیم؟ ما بیش از 16 سال است که در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی فعالیت می کنیم و سابقه موفقیت آمیزی در طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی داریم.

غرفه های باکیفیتی را برای شرکت هایی در هر اندازه و در صنایع مختلف طراحی و تولید می کنیم.

ما در طراح سازه ارسطو در طراحی غرفه های نمایشگاهی خاص خود فقط از با کیفیت ترین مواد و تکنیک های ساخت و ساز استفاده می کنیم و متعهد هستیم که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.

نتیجه کار برای ما بسیار مهم است و ایمان داریم شما نیز از کار ما خرسند خواهید بود و مشتاقانه منتظر همکاری با شما در پروژه های بعدی هستیم.

در اینجا برخی از دلایلی که چرا باید طراح سازه ارسطو را برای طراحی غرفه های مدرن نمایشگاهی خود انتخاب کنید وجود دارد:

 • سابقه موفق: غرفه های نمایشگاهی را برای شرکت هایی در هر اندازه و در صنایع مختلف طراحی و اجرا کرده‌ایم.
 • درک کامل از حوزه کازی: مهم‌ترین ویژيگی درک این موضوع است که هر کسب و کاری منحصر به فرد است و به همین دلیل است که قبل از شروع طراحی غرفه نمایشگاهی شما، برای آشنایی با شرکت و اهداف شما از نزدیک با شما همکاری می کنیم.
 • استفاده از مواد باکیفیت: در طراحی غرفه نمایشگاهی خود فقط از با کیفیت ترین مواد و تکنیک‌های ساخت و ساز استفاده می کنیم.
 • تعهد: ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان خود هستیم.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی غرفه نمایشگاهی حرفه ای هستید، طراح سازه ارسطو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

همکاری ما با شما موجب ساخت یک غرفه می‌شود که هم از نظر بصری جذاب و هم کاربردی باشد و به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی خود کمک کند.

طراحی غرفه حریر سمنان